کمک عراقی ها به سیل زدگان

۱۲:۱۵ ق.ظ ۱۳۹۸-۰۲-۰۵

واکنش‌های مختلف به کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان غرب کشور

مرتفع

ممکن است مردم دیگر کشورها مثل عراق و سوریه و یمن و ... کمکی نکرده باشند(که البته در جای خود کار بسیار ناشایستی کرده‌اند و باید کمک می‌کردند) ولی اینها با فتوشاپ، تقطیع و تجمیع و از این جور چیزها صحنه‌سازی کرده باشند.

نویسنده:

راه راه: تعدادی از فعالان و بیش‌فعالان حاضر در فضای مجازی نسبت به کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان واکنش نشان دادند.
در همین راستا عده‌ای از این افراد با انتقاد از کمک‌های مردم کشورهای منطقه به سیل‌زدگان از مردم خواستند از این اتفاق ناراحت باشند و رگ گردنی چیزی از خود نشان دهند و بعد هم بخاطر این قضیه (یعنی کمک مردم دیگر کشورها به مردم سیل‌زده ایران) بمیرند!
پس از اظهار نگرانی این عده از فعالان عده‌ای دیگر از بیش‌فعالان اذعان داشتند لازم نیست به همین زودی دست به مردن بزنید و لطفا مقداری دست نگه دارید چرا که ممکن است مردم دیگر کشورها مثل عراق و سوریه و یمن و … کمکی نکرده باشند(که البته در جای خود کار بسیار ناشایستی کرده‌اند و باید کمک می‌کردند) ولی اینها با فتوشاپ، تقطیع و تجمیع و از این جور چیزها صحنه‌سازی کرده باشند.
یکی از بیش‌فعالان مجازی دسته اول ضمن رد هرگونه صحنه‌سازی با تایید این کمک‌ها با اظهار نگرانی از این رویه غلط از مردم خواست وقتی می‌بینند مردم دیگر کشورها مستقیما به سیل‌زدگان کمک می‌کنند باید از این اتفاق بمیرند. وی البته راه حل دیگری هم به مردم نشان داد و از مردم خواست می‌توانید به جای این که وقتی این کمک‌ها را می‌بینید بمیرید، ابتدا آن کمک‌ها را مستقیما کارت به کارت کرده تا بنده شخصا به مردم سیل‌زده داده تا هم شما از این اتفاق نمیرید و هم کمک مردم دیگر کشورها بدون تلفات(یعنی مردن مردم بخاطر کمک مردم دیگر کشورها به سیل‌زده‌ها) انجام پذیرد.
گفتنی است فعالان همسو با نظر فوق (یعنی معتقدان به مردن مردم بخاطر کمک مردم دیگر کشورها به سیل‌زده‌ها) نیز از این نظر استقبال کرده اما به جای شماره کارت نامبرده شماره کارت دیگری را پیشنهاد داده و تضمین داده‌اند تنها راه‌حل مسئله فوق (یعنی کمک‌کردن مردم دیگر کشورها به مردم سیل‌زده بدون این که مردم این کمک‌ها را ببینند و بمیرند) همین است که به شماره موردنظر کارت به کارت شده تا از هر نظر مشکل مرتفع گردد!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 8    میانگین: 4.3/5]