۱۱:۴۱ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۵-۲۷

شرحی بر مکتب بالشیسم (2)

منشور خوابینچی

در این مکتب انسان طوری زندگی می کند که در اتوبوس تهران مشهد همانگونه ساعت ها را سپری می کند. پس در طول روز بالشی تقریبا سفت را بغل نموده و سر خود را بر بالشی نرم قرار دهید.

راه راه: «لئوناردو خوابینچی» یکی از شاگردان برجسته رابرت بود که از اقدامات مهم او اضافه کردن یک نقطه در پایان جمله آخر جزوه‌ی مبانی این ایدئولوژی بود. او دلیل این موفقیت و اقدام راهگشای خود را تلاش و تفکر فراوان عنوان کرد. خوابینچی از جمله مهمترین و معروف ترین رهبران این مکتب بود که باعث فراگیر شدن تعالیم آن در جوامع گوناگون شد.
مبنای این مکتب بر زندگی اتوبوسی است. در این مکتب انسان طوری زندگی می کند که در اتوبوس تهران مشهد همانگونه ساعت ها را سپری می کند. پس در طول روز بالشی تقریبا سفت را بغل نموده و سر خود را بر بالشی نرم قرار دهید. ترجیحا بالشی نسبتا نرم را نیز میان پاهای خود قرار دهید. آنگاه چشمان خود را بسته، به استخری فکر کنید که پر از بالش های نرم است و شما در حال شنا در آن می باشید. بدین ترتیب روز خود را بالشی کنید.
سعی کنید هر کجا که می روید بالشتان را با خود ببرید. برای مثال اگر دانشجو بودید و در حال جان دادن از گرسنگی بودید و مجبور شدید از تخت بلند شوید، هنگام بیرون رفتن و خرید مواد غذایی بالشتان را با خود ببرید. بسیار مواظب بالش خود باشید به طوری که اگر موبایل شما را به سرقت بردند توجه نکنید، اما نگذارید کسی دست به بالشتان بزند.
همچنین سعی کنید ارتباط عاطفی با بالشتان برقرار کنید. برای اینکار می توانید شب ها برایش لالایی بخوانید و هنگامی که حس کردید خوابیده رویش پتو بکشید و پیشانی آن را بوس کنید. همچنین می توانید در گوش های بالشتان هندزفری گذاشته و یک فیلم در گوشی خود برایش پلی کنید و در همان تخت عاشقانه در کنار هم از فیلم لذت ببرید.
باید بدانید افرادی که پس از هر بار خوابیدن کامل باز احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند، دارای استعدادند و ذاتا یک بالشیست هستند. این افراد بعد از پیوستن به بالشیسم می توانند در آینده از بالشیست های حرفه ای شوند.

 

قسمت اول

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 3.7/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 9    میانگین: 4.6/5]