وزیر اقتصاد

۶:۵۶ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۷-۰۹

چند گزینه پیشنهادی برای وزارت اقتصاد

وزیر پیشنهادی

ایشان در مدت حضور ۳ساله خود در مجلس لام تا کام حرفی نزده اند؛بطوریکه چندین بار،زبانم لال!فکر منفی به ذهن مردم خطور کرده،میتواند با سکوت خود در این پست،آرامش حداقلی را در جامعه ایجاد نماید!

راه راه: تازه داشتیم با بیکار شدن «وزیرکار» کنار می آمدیم که نام «وزیراقتصاد» هم به لیست بیکاران اضافه شد. لذا رئیس جمهور باید هر چه سریعتر(البته دلیل اصرار بر تسریع را نمیدانم) یک نفر را بعنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند که ما بعلت ضیق وقت چند نفر را به ایشان جهت گزینش معرفی مینماییم:

۱-آقای نوبخت:از آنجا که ایشان در چند روز گذشته برای انجام استعفا! مانند افراد ایستاده در صف اجابت مزاج! یک پا دوپا میکنند، بعنوان وزیر پیشنهادی معرفی شوند که هم از وسواس در استعفا خلاص شوند و هم اینکه در مقام توجیه بهترین گزینه برای توجیه بیکاری و اقتصاد در جامعه هستند!

۲-ولی الله سیف:ایشان در سمت قبلی خود نشان دادند که حضورشان در هر پستی باعث افزایش رونق میشود.لذا با توجه به سبقه ایشان در افزایش قیمت دلار و سکه، میتوان شاهد افزایش بیکاری، ببخشید! کار در جامعه شویم.

۳-مهندس نعمت زاده:ممکن است کمی فرسوده به نظر برسد اما به قول معروف:لنگه کفش هم در بیابان نعمت است!(این نعمت با آن نعمت فرق دارد،دقت کنید!)

۴-محمدرضا عارف:یکی از مشکلاتی که جامعه بعد از بیکاری و رکود با آن درگیر است،اظهارنظر بی مورد مسئولین است.لذا با توجه به اینکه ایشان در مدت حضور ۳ساله خود در مجلس لام تا کام حرفی نزده اند؛بطوریکه چندین بار،زبانم لال!فکر منفی به ذهن مردم خطور کرده،میتواند با سکوت خود در این پست،آرامش حداقلی را در جامعه ایجاد نماید!

۵-محمودصادقی:به نظر نگارنده ایشان یکی ازگزینه های ممتاز برای تصدی این جایگاه است.زیرا با توجه به افزایش بیکاری در جامعه و اعتراضات مردمی،ایشان میتوانند با بغض‌های مکرر خود باعث التیام و تخلیه روحی بیکاران جامعه شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از