تدابیر دوران شاه

نیمه پر اعلیحضرت

یک زمان این جزیره کوچک بی ارزش یکی از استان های ایران بود که اعلی حضرت همایونی به دلایلی کاملا منطقی مانند زیباتر شدن شکل گربه نقشه ایران، جلوگیری از مصرف بیهوده ی بودجه و وجود ماده ای سیاه رنگ و بد بو به اسم نفت آن را به بریتانیایی ها بخشید.

طنز کاربران مجازی

شیفت عصر | عربستان هم بازی!

یعنی میگن خود پادشاه عربستان هنوز صندوق رای میبینه تشنج میکنه، از این طرف مکرون شرط گذاشته که توی مذاکرات هسته ای ایران، عربستان هم باید حضور داشته باشه. ما هیچی نمیگیم، خود کاربران مجازی جواب مکرون رو توی کامنت های این پست دادن...

طنز کاربران مجازی

شیفت عصر| نکشیمون مدافع حقوق بشر!

توئیتر در روز روشن و بدن اینکه خنده‌اش بگیرد، درست چند روز بعد از اینکه در هماهنگی کامل با فیسبوک و اینستاگرام و... آن رفتار را با ترامپ و طرفدارانش کرد، توئیتی زده و محدودیت های اینترنت پیش از انتخابات اوگاندا را محکوم کرده است!

طنز کاربران مجازی

طنز شیفت عصر| جومونگ در راه ایران!

در دومین مطلب هم توئیتی که یک کاربر درباره احتمال حمله نیروهای کره ای به خلیج فارس در واکنش به توقیف کشتی کره جنوبی منتشر کرده را انتخاب کردیم تا خود توئیت که ظاهرا طنز نیست و کامنت‌هایی که ذیل آن منتشر شده را بخوانیم.

طنز کاربران مجازی

طنز شیفت عصر: واکنش کاربران به توئیت‌های رعب آور وزیر خارجه!

طنزپردازی شغل دوم ایرانی‌هاست و همه ایرانی‌ها شیفت عصر طنزپردازن! یعنی هرکسی اراده کند کلی نمک و مزه از او میریزد. شبکه‌های اجتماعی هم این روزها جای خوبی‌ست برای کشف بروز و ظهور این استعداد در قالب پست و استوری و کامنت و... .