سندی محرمانه که لو رفت

برگه امتحانی

قیب ما با این که اصلا عددی نمی باشد ولی چشمه اشتباهات است. تمام مشکلات فعلی، قبلی و بعدی کشور باعث و بانیش جریان مقابل ما است.

منتخب ویژه نامه نوروزی مجله راه راه/9

در حفظ جنگلها کوشا باشیم

سینما خیلی خوب می‌باشد. ما سینما را خیلی دوست داریم. آقای ناظم ما، ما را به سینما می‌برد و با هم فیلم های آموزنده می‌بینیم. ما با دیدن هر فیلم، چیزهای جدیدی یاد می‌گیریم. آقای ناظم می‌گوید: ما باید به سینما برویم تا به فرهنگ مملکت کمک کنیم.او می‌گوید هنرمندان مثل جنگل‌ها سرمایه ملی‌اند و بر همگان واضح و مبرهن است که باید در حفظ جنگل‌ها کوشا باشیم.

توصیه های رئیس پلیس راهور به نامزدهای انتخابات

شناسنامه همراهتان باشد

از نامزدهای محترمی که قصد عزیمت به پیست های اسکی را دارند تقاضا می شود با رعایت سرعت مجاز خود را به دیگر مناطق تجاری و رفاهی برسانند و وضع نابسامان ویلاهای مدیرهای آینده خود را مشاهده کنند.

نمونه سوال فیزیک از مبحث حقوق نجومی

ثانیه ای ۳۲ تومان !

اگر یک مدیر دولتی، با وزن 75 کیلوگرم، از طبقه 16 ام اداره ی خود از حال سکون رها شود و فاصله هر طبقه 5 متر باشد، او تا زمانی که به زمین برسد چقدر درآمد کسب کرده است ؟ ( g=10 ، از اصطکاک و مقاومت هوا صرف نظر شود )

بیانیه میرحسین موسوی به مناسبت 9 دی

مرا سرزنش نکنید!

۸ سال است که از حماسه بزرگ ملت در ۹ دی می گذرد. روزی که مردم با بصیرت خود چشم فتنه را کور کردند و به همه ی دنیا ثابت کردند که پای نظام ایستاده اند و سیاست های خصمانه دشمنان نظام و اسلام را بار دیگر باطل کردند!

عنوان