توصیه های رئیس پلیس راهور به نامزدهای انتخابات
شناسنامه همراهتان باشد

راه راه: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی تعطیلات، موج دوم سفرهای نوروزی شروع شده است. در این بین نامزدهای انتخابات بیش از همه در معرض خطرات و سوانح قرار دارند. در همین راستا رییس پلیس راهور ناجا، با تشریح وضعیت جاده های کشور، توصیه هایی برای نامزدهای عزیز داشته تا سفری بی خطر داشته باشند و صحیح و سلامت به آغوش میزهای خود بازگردند. این توصیه ها به شرح ذیل است:

نامزدهای عزیزی که قصد سفر به مناطق محروم را دارند؛ آگاه باشند که ترافیک در جاده های مواصلاتی به این مناطق روان است. از کلیه این عزیزان تقاضا می شود که با همراه داشتن دوربین های فیلم برداری و عکاسی مناسب، لحظاتی که در این سفر را داشته اند ثبت کرده و در اختیار عموم مردم بگذرانند. همچنین با گرفتن ژست های مناسب از طبیعت زیبا و بکر این مناطق استفاده ی کافی را ببرند.

ترافیک در جاده های منتهی به کلان شهرها سنگین، اما روان است. از کلیه عزیزانی که قصد سفر به کلان شهرها را دارند، خواستاریم ضمن رعایت فاصله طولی، شناسنامه های خود، همسر، دختر، داماد، شوهر عمه، شوهر خاله و کلیه فامیل های وابسته را به همراه داشته باشند. این کار ضمن کاهش خطر بروز تصادف، به مردم و جمعیت بالای آن خطه ثابت می کند که نامبرده نسبت نسبی و سببی با مردم آن منطقه دارد و نگرانی بابت اسکان(!) ندارد.

از نامزدهای محترمی که قصد عزیمت به پیست های اسکی را دارند، تقاضامندیم با بستن زنجیر چرخ از خطرات احتمالی در این مسیر، ایمن بمانند تا بتوانند مشکلات عدیده طبقه مرفه را از نزدیک ببینند، از این عزیزان تقاضا می شود با رعایت سرعت مجاز خود را به دیگر مناطق تجاری و رفاهی برسانند و وضع نابسامان ویلاهای مدیرهای آینده خود را مشاهده کنند.

برخی از نامزدهای محترم، جهت مشاوره در امور انتخاباتی خود، قصد سفر برون مرزی دارند. با توجه مشکل ویزای آمریکا و خطر بمب گذاری اروپا به این عزیزان توصیه می شود جهت ملاقات با مشاوران خود، کشور های حاشیه خلیج فارس را برای سفر انتخاب کنند.

ثبت ديدگاه
عنوان