معرفی کتاب چخ‌چخی‌ها

شوخی و خنده با داعش

چخ چخی‌ها خاطرات همین قشر مذهبی از دنیا به دور و غمگین و خشن است که نویسنده دقیقا همین نقطه از زندگیشان را هدف گرفته که در عرصه فرهنگ کمتر به آن پرداخته شده است. درست رفته سراغ طنازی شهدا که هر کدامشان در قامت یک استندآپ کمدین می‌توانند جمعیتی را از خنده روده بر کنند.

اعدام قهرمان رشته ی قایم باشک

ورزشکاران را اعدام نکنید، حیف است

اخیرا فیلمی از بهادر در فضای مجازی پخش شده که نشان می‌دهد او را در یک سلول کوچک بدون حتی یک گوشه حبس کردند و او در اثر شکنجه روحی که نمی‌توانسته جایی قایم شود اعتراف کرده است.

بازی نامه‌ها

از وزارت به وزارت

از مسئول کنترل قیمت‌ها در اتحادیه‌ها
به قائم مقام خودمان در امور نظارت بر قیمت‌ها
با مزید امتنان از الطاف شما
گزارشی در کار نیست، به منظور عدم دخالت زیادی جهت جلوگیری از تکدر خاطر مردم، فهرستی از قیمت کالاهای اساسی آماده شد که به پیوست حضورتان تقدیم می‌گردد. خودتان بدهید صدا و سیما تا در برنامه‌های پربیننده زیرنویس کند تا مردم خودشان با گرانفروش نهایت برخورد را داشته باشند.
امضاء: ناظر و شاهد همیشگی بر قیمت‌ها

سه نظریه درباره روز زن

هارتل، هالووین، هاراگیری

همه زنان ایرانی و جهانی مدیون کوروش کبیر هستند که خودش در حرمسرایش بنانهاد و باید سالی یک بار نزد تخت جمشید روند و تا کمر خم شوند و برای آرمان های آریایی قدردان باشند، همان قدر که در روز کریسمس، هالووین و ولنتاین سنگ تمام می گذارند

نگاهی به آزادی و هیجان در رژیم شاهنشاهی

زاویه را باز کنید

این حزب اینگونه بود که خودشان کاندید می‌شدند، خودشان انتخاب می‌کردند، خودشان رأی می‌دادند، خودشان انتخاب می‌شدند، خودشان خوشحال هم می‌شدند از رأیی که آورده‌اند، حتی خودشان می‌ریختند در خیابان و بعضاً خودشان ساندویچ هم گاز می‌زدند

عنوان