پیشنهادهایی برای ورزش بیشتر در پسابرجام
روز ورزش؛ زور دولتی

راه راه: باتوجه به اهمیت حد ورزش ایران و طبق آخرین اعلام سازمان هواشناسی پسابرجام مبنی بر داشتن هوایی سالم در کشور ، پیشنهاد هایی جهت استفاده بهتر از این نعمت خدادادی طنزیم کرده ایم:

۱-احداث یک فضای ورزشی تفریحی عمومی و مناسب خانواده در باغ برجام و اختصاص مکانی به منظور گرفتن حمام آفتاب برجام با ارائه شناسنامه
(تبصره: افراد فاقد شناسنامه فقط ۲۰ دقیقه حق تماشای باغ را دارند. حتی هواخوری برای این افراد غیرمجاز تلقی شده و مشمول جریمه لفظی و نقدی است.)

۲-برپایی کلاس های آمادگی مسابقات «ماله کشی در ۳۰ ثانیه، دوی ماراتن در ۱۰۰ روز، پرتاب چرخ فرغون، ۸۰۰۰ میلیارد ملق در یک روز» جهت ایجاد انقلابی در پرورش و جذب نیروهای کار و سرمایه گذاری در نظام.

۳-دادن مکمل های غذایی- ورزشی وینوتروپین گلابیسپاری و هیدروکسیب (تهیه شده از میوه های نورس باغ برجام) با ارائه کارت سوخت اندام.

۴-افزایش ساعت زنگ ورزش در مدارس، تغییر نام زنگ تفریح به زنگ “برپام ، برجام” و همچنین تداوم در برپایی ورزش صبحگاهی با شعار ” همشاگردی بِوَرز ”

۵-اصلاح قانون کار و افزودن نیم بندی با این مضمون که اگر فردی در هفته گذشته نیم ساعت هواخوری داشته باشد نیز شاغل محسوب می شود (آیا هواخوری برای کاهش آمار بیکاری کافی نیست؟؟)

۶-قرار دادن یک روز در تقویم به نام روز ملی “ورزش زور-دولتی” و دعوت عموم مردم به ورزش در هوای سالم . در این روز لازم است همه از منزل خارج شده و بدوند، هرکس که بایستد یا بحث کند جریمه خواهد شد.
(تبصره: آقازاده ها کافیست در این روز روی تردمیل منزلشان بدوند.)

۷-احداث کانال تلویزیونی “جام برجام” به منظور آموزش ۲۴ ساعته ورزش های اصلاحی ذهن و ورزش هایی به منظور کاهش نگرانی، استرس و دلواپسی و … با تدریس اساتید برجسته مدرسان ظریف.

 

يك ديدگاه

  1. همشهری ۱۳۹۵-۰۸-۲۰ در ۱:۴۶ ب٫ظ- پاسخ دادن

    خوب بود

ثبت ديدگاه
عنوان