پیش‌‌بینی یا پیشِ بینی
پیش‌گویی “نوستراداموس” در مورد اتفاقات سال جدید میلادی

راه راه:
سال ۲۰۱۶ میلادی هم به پایان رسید. جناب “نوستراداموس” که در پیش‌گویی آینده دستی بر آتش دارد، اتفاقات سال ۲۰۱۷ را پیش‌بینی کرده است.

او در آغاز صحبت‌هایش گفت: “من هم به نوبه‌ی خودم سلام عرض می‌کنم. به نظر بنده، امسال هم سال خوب، وَ بلکه سال بهتری خواهد بود.”

او ابتدا در بخش ورزشی گفت: “رونالدو صاحب پنجمین توپ طلا می‌شود و مسی هم همچنان به مکیدن سماق همت می‌وَرزد.”

وی در ادامه‌ی این بخش هم ادعا کرد: ” در این سال اوسین بولت‌(دونده‌ی جامائیکایی) بالأخره به باشگاه منچستر دعوت می‌شود تا با رئیس این باشگاه یک قهوه کوفت کند. اما در راه رسیدن به اتاق رئیس، مورینیو را می‌بیند و با گفتن جمله‌ی “اوه مای گاد” باشگاه را ترک می‌کند.
ولی در مقابل امیرتتلو(بلاتکلیف ایرانی) این‌بار طرفدار تراکتورسازی می‌شود تا شانس خود را یک‌بار دیگر برای فوتبالیست شدن امتحان کند اما نمی‌داند که رئیس تراکتورسازی از خالکوبی متنفر است.”

همچنین او به صدرنشینی تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی اشاره کرد و گفت:
“کی‌روش جون! بدون جادوگر هرگز…”

در بخش اقتصادی او ابراز کرد: “آمریکا امسال به صورت نامحسوس، یارانه‌های برخی از مردم را حذف می‌کند و در برجام شکست می‌خورد و در اقتصاد هم شکست می‌خورد، در این گیر و دار از رو کود هم عبور می‌کند و دست آخر ترامپ، یک پیامک منشوری را برای کل مردم آمریکا “سِند تو آل” می‌کند که حاوی منشور شهروندی و یک لینک است که البته صبح فردای آن روز، آن سایت را فیلتر می‌کنند و ختم قائله می‌شود.”

نوستراداموس در بخش اجتماعی به گفتن کلمه‌ی “زرشک” اکتفا کرد و قضاوت را به عهده‌ی مخاطب گذاشت.

اما در آخرین بخش هم که بخش سیاسی است اظهار کرد: “آمریکا به ایران …….
عه اینجاش درست روی گوی سفید تایپ نشده، نمی‌دونم نوشته حمله میکند یا نمیکند.”

وی در ادامه‌ی جست و جو روی گوی سفیدش به کشور تایلند می‌رسد و با بغض عجیبی می‌گوید:
“راستی سالگرد پادشاه تایلند هم باشکوه برگزار می‌شود.”

درباره‌ی انتخابات ایران هم لطفا سؤال نکنید چون معاون رئیس جمهور فعلی ایران که یکی دو دوره‌ی آموزشی را زیر نظر بنده گذرانده است پیش‌بینی کرده که دوباره پرزیدنت روحانی با نتیجه‌ی قاطع رئیس می‌شود و بنده هم در این مورد اظهار نظر نمی‌کنم که پیش‌بینی شاگردم زیر سؤال نرود. تازه امسال دوباره مردم آمریکا به کلینتون رأی می‌دهند اما ترامپ دوباره رئیس‌جمهور می‌شود.”
(اظهارات ما در جهت قانع‌سازیِ او که انتخابات آمریکا هر ۴ سال یکبار برگزار می‌شود هیچ تأثیری نداشت.)

جناب نوستراداموس در آخر هم از سختی‌های این شغل گفتند و بیان کردند: “متأسفانه دست زیاد شده است و این میمون‌ها، سگ و گربه‌ها، این هفت هشت‌پاهای پیش‌گو و دیگر جَک و جانوران که آمده‌اند، کاسبی ما را خراب کرده‌اند.”

وی در همین زمینه گفت: “هععععععیییی”

ثبت ديدگاه
عنوان