گزارشی از روند درمان در انگلستان

گر صبر کنی، ز غوره «درمان» سازم

می‌بینید که فاصله روز درخواست درمان تا روز شروع درمان، این فرصت رو به شهروندان داده تا با تجمیع امراضشون، هر چند ماه، یکبار به پزشک مراجعه کنند و همه مشکلات بدنی‌شون رو بازگو کنند. این باعث عدم اتلاف وقت در زندگی شهروندان می‌شه. بریم ببینیم نفر بعدی نظرش چیه.

کاهشِ افزایشِ قیمت مرغ، باعث افزایشِ کاهش توأمانِ آن شد

سقوط قیمت مرغ

کارشناسان در خصوص روند نزولی قیمت مرغ و وارد شدن آن به کانال ۷۳ هزار تومان و در پاسخ به این که؛ آیا تأثیر کاهش آن بر دیگر شاخص‌های اقتصادی، مانند ارزش هر بشکه نفت برنت دریای شمال قابل بررسی است یا خیر، گفتند: «بله.»

راهکارهای مبتلا نشدن به سرنوشت مأمور سابق اطلاعاتی رژیم صهیونیستی

چگونه می‌توان غرق نشد؟

شنا کردن را بیاموزند و به فرزندانشان هم آموزش دهند چون در هر جای دنیا که باشند به کارشان می‌آید چه در سرزمین‌های اشغالی چه در سرزمین‌های عشق و حالی

مواعظ و نصایحی در طریقت حقّه‌، خطاب به ناموس‌الدین معین تهرانی

«ناموس‌نامه-۴»

بدان فرزندم! در شیوه‌ی گلاویز شدن با ماه مبارک، ظرافت در آینده‌نگری توست. چنان که چندی پیش از شروع آن، هر که را بینی، دستِ حمایت به معده گیر و اخمِ درایت به چهره کَش، که یعنی محنتِ دردِ معده، بُرده طاقت این بنده. هر چه بیش از این آینده‌نگری بهره بری، کم به مکافات روزه‌داری مجبور شوی.

مواعظ و نصایحی در طریقت حقّه‌، خطاب به ناموس‌الدین معین تهرانی

«ناموس‌نامه-۳»

در عوض با هر تغییری، نام خودرو را تعویض نموده و قدری روی قیمت آن بیفزای. فی‌المثل چراغ‌ها را برجسته و پسوند شریفه‌ی «پلاس» به آن ملحق کن و پس از فوت کردن در پاچه خلق، خودروی جدید را در پاچه ایشان فرو بنما که سود در این باشد. (در صورت عدم فوت کردن، پاچه زخمی شده و دیگر در هنگام تولید خودروهای بعدی مورد استفاده نخواهد بود.)