سوالاتی پیرامون یک جدایی پر حرف و حدیث
خانم جولی! آقای برد! جواب ما رو بدین!

راه راه: خبر کوتاه بود و شوک آور.
آنجلینا جولی از برد پیت جدا می شود”
به دنبال انتشار این خبر سوالات زیادی در اذهان عمومی ایجاد می شود که امیدواریم یکی یا شاید هم چند نفر پیدا شوند و به آنها پاسخ بدهند.

 

الف: چرا در و همسایه و بزرگتر های فامیل پا پیش نمی گذارند؟ بلاخره این دو جوانند و خام باید این وسط خواهر شوهری، خواهر زنی کسی پیدا شود و در جلسه دادگاه گیس و گیس کشی به را بیندازد تا در روند دادرسی و اجرای طلاق خلال ایجاد شود، شاید در جریان انتقال پرونده از دادگاه خانواده به دادگاه کیفری اینها از حرف شان کوتاه آمدند و برگشتند سر خانه و زندگی شان.

 

ب: حالا که این ها از هم جدا می شوند آیا جشن طلاق هم برگزار می کنند یا این تکنولوژی که به دست لاکچری های عزیز هم وطن ابداع شده هنوز از مرز های جغرافیایی مملکت مان آن طرف تر نرفته؟

ج: آیا این دو که قبل از ازدواج مدت کوتاه هشت ساله ای را با هم زندگی می کردند حالا بعد از ازدواج و برای جلوگیری از هوا به هوا شدن بچه های شان بازهم باهم زندگی خواهند کرد؟

 

د: تکلیف مهریه چه می شود آیا آنجلینا جولی از قائده”مهرم حلال جونم خلاص” پیروی خواهد کرد یا مهریه اش را به اجراء گذاشته و پدر برد را در خواهد آورد؟

۱۳۹۳۰۳۰۴۰۰۰۶۷۵_photoa

 

اما بعد از انجام فرایند طلاق و فارغ از کم و کیف آن باز هم سوالاتی در اذهان عمومی که ظاهراً منطقه ی سوال خیزی است خطور خواهد کرد!

 

الف: این وسط تکلیف بچه های بی سرپرست آفریقایی و آسیایی چه می شود؟ آنها چه گناهی کرده اند که باید به دنبال ایجاد مشکلات خانوادگی برای سر کار خانم آنجلینا که احتمالاً عواقب روحی را در پی خواهد داشت از نعمت داشتن دایه ای دلسوز و مهربان تر از مادر محروم شوند؟! اصلاً کسی به این مسئله حیاطی فکر کرده؟ آن دها هزار کودکی که به خاطر سیاست های اقتصادی آمریکا در آفریقا یا جنگ طلبی در خاور میانه بی سرپرست و آواره می شوند که خب تا حالا هم می شدند و کاریش نمی توان کرد اما در پی این جدایی چه بلایی سر آن یک کودکی که از بین این دها هزار نفر قرعه شانس به نامش می افتاد و فرزند خوانده این خانواده می شد خواهد آمد؟

 

ب: آیا به دنبال این اتفاق شاهد پست های با موضوع گل خشک شده و خودکشی با شال در اینستاگرام خانم جولی خواهیم بود؟

 

ج: آیا پای یک دوست معمولی در میان است؟

 

اما از همه این سوالات که بگذریم به سوالات مهم و اساسی بر می خوریم که اگر هم برای سوالات بالا جوابی پیدا نشد امیدواریم حداقل این سوالات پاسخ شفافی را داشته باشد و ملتی را از نگرانی برهاند!

 

الف: آیا به دنبال پیش آمدن این اتفاق جان کری و اوباما در گیر پرونده این زوج خواهند شد و باید پله های دادگاه خانواده را بالا و پاین بروند و در نتیجه در روند عمل به وعده های شان در توافق با ایران خلل ایجاد خواهد شد؟!

ب: این جدایی که بر خلاف روح برجام که نیست انشالله؟!

ثبت ديدگاه
عنوان