گلایه های یک هتل دار مخلص، به تولیت حرم.
پارک آبی «خرچنگ مهربان» در خدمت زوار گرامی!

راه راه:
تولیت محترم آستان مقدس قدس رضوی؛ جناب آقای رییسی!
سلام علیکم؛

اقدام شما، مبنی بر اختصاص دادن دو رواق حرم مطهر امام رضا، برای استراحت زائرین، قلب همه مردم، خصوصا قلب ما خدمتگزاران به زوار امام رضا را به درد آورد. شما با این کار، امکان خدمت کردن به زائر امام رضا را از ما گرفته اید. ما نسل اندر نسل به زائر امام رضا خدمت می کنیم. پدر من انقدر به زائرین خدمت کرد که تبدیل به «پدیده» ای بی نظیر شد. اصلا شما می دانید که ما برای بناکردن یک هتل محقر در خیابان منتهی به حرم، چه خون دلها خورده ایم؟ مگر نشنیده اید که «ما برای آنکه ایران، فلان و بهمان، خون دلها خورده ایم»؟ چی؟ ربطی نداشت به موضوع؟ واقعا؟ اصلا ما رو چه به شعر و شاعری؟ ما به همان کاسبی، عه ببخشید خدمتگزاری خودمان بپردازیم بهتر است. اصلا اینها به کنار؛ واقعا حرم جای خوابیدنه؟

از جنابعالی درخواست می کنیم که هر زائری که قصد داشت استراحت کند را بفرستید پیش خودمان. یک پنج ستاره نقلی داریم که قابل شما را هم ندارد. البته قول می دهیم هوای زائرین را داشته باشیم و به نیت امام رضا، ۸ درصد بهشان تخفیف دهیم. ضمنا چند درخواست کوچک دیگر هم از حضورتان داریم:

۱-آب خوری های داخل صحن های حرم را جمع کنید. چه معنی دارد که زائرین به جای عبادت و زیارت، به کارهای سخیف دنیایی همچون آب خوردن بپردازند؟ به این ها رو بدهید، پس فردا دولپی کیک و کولوچه هم می خورند. ضمنا یک خبر بی ربط را خدمت شما بگویم که جدیدا به همراه رفقا یک کارخانه آب معدنی تاسیس کرده ایم! همینجوری گفتم به جان خودم!

۲-در راستای درخواست قبلی باید بگویم که زائر بنده خدا گناهی ندارد. خب تشنه اش می شود مجبور می شود آب بخورد. فلذا باید جوری زمینه سازی کرد که زائر تشنه اش نشود تا آب بخورد. یعنی مثلا حرم را از ساعت ۱۱ تا ۳ بعدازظهر که اوج گرما است، تعطیل کنید. زائرینی هم که در این ساعت به حرم مراجعه می کنند، برای اینکه بیکار نباشند، به پارک آبی «خرچنگ مهربان» بفرستیدشان. البته این یک فقره مال ما نیست، ولی بی انصافی است که همه خدمت ها مال ما باشد.

۳-غذاخوری واقع در حرم، زحمات زیادی برای آشپزهای عزیز ما ایجاد کرده است. لطفا این یک فقره را هم تعطیل کنید تا دست اندرکاران غذاخوری، با طیب خاطر و سرفرصت به زیارتشان برسند. لازم به ذکر است هتل ِ«خدمتگزار حتی به شما زائر عزیز» تا ساعت ۲ بعدازظهر برای نهار، و تا ساعت ۱۰ شب، برای شام آماده خدمتگزاری است. همچنین برای زائرین گرامی، یک عدد گوشت اضافه گوسفندی نیز سرو می شود.

خلاصه سرتان را درد نیاورم. هرچیزی که امکان خدمتگزاری ما را سلب می کند، تعطیل کنید.
مدیر مسئول «هتل خدمتگزار حتی به شما زائر عزیز»

ثبت ديدگاه
عنوان