یادداشت

قهقهه وسط فیلم جنگی؟

در این مجموعه یادداشت می خواهیم به این بپردازیم که در فیلم های طنز دفاع مقدس چه تکنیک هایی برای خنداندن مخاطب به کار رفته است؛ و همچنین چه سوژه های جذابی وجود دارد که پرداخت به آن می تواند جذاب و بانمک باشد ولی تا به حال در سینما و تلویزیون مغفول بوده اند.

معرفی کتاب

داستان؛ با چاشنی سیاست!

کتاب «پیرمرد صدساله‌ای که...» داستان یک پیرمردی است که درست در روز تولد صدسالگی‌اش از آسایشگاه سالمندان فرار می‌کند و در ادامه یک چمدان با 50 میلیون کرون(واحد پول سوئد) را اتفاقی سرقت می‌کند. همین اتفاق باعث می‌شود که...

معرفی کتاب

بفرمایید تاریخ!

به مناسبت هفته ی دولت با کتاب تاریخ با تک ماده از مجموعه کتاب های تدبیرهای کلیدی آشنا شوید. این مجموعه کتاب به بررسی دولت یازدهم و دوازدهم میپردازد.

یادداشت

شوخی شوخی، با نماز هم شوخی؟

همه این ها را به بهانه پخش سریال طنز وضعیت زرد نوشتم. سریالی که این روزها از شبکه 3 سیما پخش شده است. در این سریال طنز، با وجودی که شخصیت خاکستری هستند و بعضا رفتارها و کارهای اشتباه و البته بامزه انجام می دهند، اما فرهنگ مذهبی و سیاسی در رفتارهایشان جاری است.

خبرکش

کاهش یک چیز!

وی پس از این مسابقه بدون اینکه بخندد گفت: «من به خاطر این در مسابقات المپیک شرکت کردم که برای مسابقات آسیایی آماده شوم.»