شواهدی دال بر این که تروریست شاهچراغ هم از خودشون بود
از خودشونه

بر همه افراد آگاه جامعه واضح و مبرهن است که تروریست شاهچراغ از سوی خود حکومت اجیر شده بود. منتها حکومت از تیزبازی امثال ما غافل بوده و سوتی‌هایی داد که دستش را رو کرد. در ادامه به این سوتی‌ها می‌پردازیم.

۱. زنده‌گیری تروریست: حکومت قبلاً سابقه تلف کردن گونه‌های جانوری از جمله گورخر را حین زنده‌گیری داشته است، پس چطور این یکی گونه‌ جانوری صاف و سالم زنده‌گیری شد؟ آیا جز این است که مواظب بودند آدم خودشان آسیب نبیند؟ البته که ترور قبلی شاهچراغ هم کار خودشان بود، منتها جمهوری اسلامی پدرسوخته برای رد گم‌کنی آدم‌هایش را یکی‌ در میان نجات می‌دهد. قبلی را در صحنه کشتند، چون از خودشان بود و اگر زنده گیر خودشان می‌افتاد احتمال داشت به خودشان لو بدهد که از خودشان بوده و این بد بود.

۲. تاریخ عملیات: ۲۲ مرداد سالگرد چند واقعه مهم تاریخی برای رژیم است که خیلی هم تابلو هستند و همه آن را می‌دانند. از جمله: سالگرد حدود یک هفته مانده به کودتای ۲۸ مرداد، سالگرد دو هفته و یک ذره قبل از انفجار دفتر ریاست‌جمهوری در هشتم شهریور سال ۶۰ و سالگرد گذشتن یک هفته از چهلم کشته‌ شدگان انفجار هفتم تیر که رژیم می‌خواهد با این عملیات همه‌شان را گرامی بدارد و از مخالفانش زهر چشم بگیرد. ممکن هم هست به خاطر سالگرد فوت مهسا امینی این کار را کرده باشند. حالا درست است که به تقویم شمسی و قمری سالگردش نیست؛ ولی ممکن است با تقویم‌های دیگر باشد. مثلاً گاه‌شماری چینی، تنظیم شده در دوران سلسله سونگ. اصلاً بعید نیست. رژیم خیلی موزمار است.

۳. اجازه ورود با سلاح: در فیلم دوربین‌های مداربسته می‌بینیم که تروریست با سلاحش وارد حرم می‌شود، که نشان می‌دهد از خودشان است. البته قبلش می‌بینیم ماموران بازرسی با او درگیر می‌شوند که نشان می‌دهد از خودشان نیست. نتیجه می‌گیریم تروریست زمانی که وارد گیت بازرسی شده از خودشان بوده؛ اما وقتی نوبت به بازرسی خودش رسیده، وجدانش بیدار شده و تصمیم گرفته از خودشان نباشد‌. لحظاتی بعد هم دوباره از خودشان می‌شود و به مردم شلیک می‌کند.

۴. محل عملیات: شاید بپرسید حکومت چه گیری به شیراز داده است؟ جواب این است که از جمعیت عظیم علاقمندان کورش در پاسارگاد می‌ترسد. حالا شاید بپرسید چرا عملیات تروریستی‌اش را آنجا انجام نمی‌دهد؟ چون آنجا جمعیتی نیست و برایش صرف نمی‌کند!

ثبت ديدگاه