بیوگرافی اینستاگرام

۱۲:۰۵ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۱-۲۶

روانشناسی شخصیت از روی بیوی اینستاگرام

از رسمی تا خالی

افرادی که بیوی بقیه را در بیوی خود جایگذاری می‌کنند، افراد خلاقی نیستند. از تقلید خوش‌شان آمده و معمولا ایده‌ای از خود ندارند. حزب بادِ پیج بوده و مثل ژله به این‌طرف و آن‌طرف می‌روند.

نویسنده:

راه راه: بیو پیج‌های رسمی با تیک آبی
افرادی که در هنگام نوشتن بیو، با فشار زیاد و سوراخ کردنِ کیبوردِ لمسی از کلماتِ «تنها صفحه‌ی رسمی من» استفاده می‌کنند، افردی عصبی، دوستدار توجه زیاد، عاشق لایک شدن و دیدن کامنت‌های قلب هستند. زمینه‌ای پیدا نشده که در آن تخصص یا نظری کارشناسانه نداشته باشند. این افراد احتمالا در کودکی از بی‌توجهی رنج زیادی برده،‌ ته دیگ ماکارانی به آن‌ها نرسیده و در بازی وسطی، نخودی بوده‌اند.

بیو فن پیج‌ها
افرادی که در بیو از کلماتی مثل «هوادار»، «امپراطور»، «سلطان» یا جملاتی مثل «لایک شده توسط خودش و خانواده‌ی محترمش» استفاده می‌کنند، افرادی وابسته، تنبل اما عاشق شهرت هستند. آن‌ها معتقدند آدم‌های دنیا دو دسته‌اند یا مشهورند یا دوست دارند مشهور باشند. معمولا به دلیل تنبلی زیاد دسته‌ی دوم را ترجیح می‌دهند.

بیو خاص
افرادی که در بیو زمان فین کردن‌شان را هم می‌نویسند و اگر راه داشت شماره‌ی شناسنامه یا تاریخ تنظیم سند را هم می‌نوشتند، افرادی معمولی، متوهم و لاف‌زن هستند که شبیه آن‌ها بسیار است. اکثرا خیال می‌کنند نویسنده، عکاس، نقاش، مترجم و فلان هستند.
(در این مورد استثنا وجود دارد و بعضی‌ها واقعا هستند!)

بیو تکراری
افرادی که بیوی بقیه را در بیوی خود جایگذاری می‌کنند، افراد خلاقی نیستند. از تقلید خوش‌شان آمده و معمولا ایده‌ای از خود ندارند. حزب بادِ پیج بوده و مثل ژله به این‌طرف و آن‌طرف می‌روند. احتمالا در گذشته آخر سالنِ امتحان می‌نشستند و فتوکپی برگه‌ی جوابِ بغل دستی، جلو یا پشت سر را تحویل می‌دادند و با روی زیاد اسم خود را بالای برگه می‌نوشتند. درحال حاضر نیز پست‌های بقیه را کپی کرده و زیر آن اسم خود را نوشته و در پی‌نوشت، جمله‌ی «کپی با ذکر منبع بلامانع است»، می‌نویسند.

بیو خالی
افرادی که در بیو چیزی نمی‌نویسند معمولا معتقد به جمله‌ی «هر چه بادا باد» یا «بیخیال، سخت نگیر» هستند. ترسو و محافظه کار بوده و معمولا یا پیج خود را قفل کرده و یا از دو پست بیشتر تجاوز نمی‌کنند. (حتما انتظار فالو شدن هم دارند!) هنوز دلیل آمدن آن‌ها به اینستاگرام مشخص نشده است. توصیه می‌شود از این افراد مشکوک دوری کنید.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 14    میانگین: 3.8/5]