تلاش بی وقفه دولت برای درمان خوزستان
استان خاکستان

راه راه: وزیر کشاورزی برای بررسی اوضاع خوزستان راهی این استان شد، وی درمورد اهداف این سفر توضیح داد:
در راستای اقتصاد مقاومتی ما طرح پرورش خاکزیان رو در دستورکار دولت قرار دادیم و قراره که ان شاء لله بحول و قوه الهی کلنگ اولین پرورشگاه تخصصی خاکزیان در جهان رو بزنیم.
وی درمورد اینکه چرا رییس سازمان محیط زیست تشریف نیاوردند افزود: ایشان بعلت حجم بالای سخنرانی های اخیرشون در دانشگاه ها در مورد رفع حصر به نفس گیری احتیاج داشتن فلذا در سفر به جزایر گوام بسر می برند. البته در تماس تلفنی به بنده گفتن که حتما پیگیر گونه های خاک شش دار در خوزستان باشم و مطمئن شوم که شرایط جوری باشه که خاک شش داران در خطر انقراض قرار نگیرند خدای نکرده.
همچنین ایشان در مورد زمان سفر رییس جمهور به این استان گفت: ایشان می خواستند شخصا حضور پیدا کنند اما خبر رسید که شرایط آب و هوایی برای انسان ها زیاد مناسب نیست لذا فرمودند که اگه اینجا تنفس کنند اذیت میشن. فلذا ان شاء الله بعد از اولین بارندگی خدمت میرسن تا از زیبایی های اینجا برامون بگن
ایشان همچنین خاطرنشان کرد: با وجود قطعی برق و آب و تلفن، همچنان مردم به زنده ماندن اصرار دارند که باعث افتخاره. قراره ان شاء الله طی روزهای آتی اینترنت و گاز رو هم قطع کنیم و به یاری خدا خوزستان رو به بزرگترین مرکز آموزش زندگی درشرایط سخت و کشنده در جهان تبدیل نماییم که این خودش میتونه با جذب توریست منبع درآمد خوبی برای کشور و استان تهران باشه.
ایشان همچنین درمورد بدی وضع موجود برای سلامت ساکنین گفتند: طبق آمار تمامی مردم منطقه دفترچه بیمه دارند و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.
وی درجواب خبرنگاری که پرسید ” دردتون نمیاد انقد زحمت می کشین؟” نیز گفت: به هرحال هدف ما چیزی جز خدمت نیست و سختی ها رو هم تحمل می کنیم.

يك ديدگاه

  1. فاطمه علوی ۱۳۹۵-۱۱-۳۰ در ۴:۱۰ ب٫ظ- پاسخ دادن

    پاراگراف دوتا مونده به آخرد(ایشان همچنین خاطرنشان کرد…) خیلی خوب بود.?

ثبت ديدگاه
عنوان