انتشارات کتابچران منتشر کرد
خجالت نکش

کتاب «آرزویی که لگد می انداخت» اثر جان بولتن مشاور سابق امنیت ملی آمریکا  منتشر شد. بولتن علت چاپ این کتاب را اینگونه بیان کرده است «ضمن اینکه در هر صورت باید به ایران حمله کنیم، نباید از نوشتن کتاب هم خجالت بکشیم»

در بخشی از خاطرات وی آمده است: «بعد از اینکه ایران هواپیمای بدون سرنشین ما را زد خواستم به ترامپ بگویم باید به…که ترامپ حرفم را قطع کرد و گفت «باشه لعنتی به ایران حمله می کنیم و انتقام خلبان رو هم می گیریم» قرار شد ساعت ۹ شب به وقت شرعی آمریکا حمله صورت بگیرد. صبح تا شب بیدار بودم و به حمله به ایران فکر می کردم. یک سر به خانه رفتم و موقع برگشت به کاخ سفید در ترافیک سنگین گیر کردم. هر چه بوق زدیم راه را  باز نکردند. سرم را بیرون آوردم و گفتم «لعنتیا زن حامله تو ماشینه» تا به کاخ سفید برسم ترامپ زنگ زد و گفت از حمله به ایران منصرف شده. تلفن را قطع کردم و داد زدم الان وقتش بود احمق کله پوک. راننده برگشت و گفت بچه به دنیا اومد قربان؟»

این کتاب جزو پرفروشترین کتابهای خریداری شده از سایت آمازون است که توسط انتشارات «کتابچران» در ۲۰۰ هزار نسخه به صورت پی دی اف روانه بازار شده تا در ایام کرونایی و خفگی زیر زانوی پلیس آمریکا مطالعه شود.

ثبت ديدگاه