رستوران کثیف

۱۲:۵۲ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۳-۱۶

شاید برای شما هم اتفاق نیفتد(دو)

کنسرت پشه ای

کی از پشه‌ها خواننده بود. جنس صداش رو دوست داشتم. مخملی بود. بعد از اینکه خوندنش تموم شد با 3 تا چراغ سبز به مرحله فینال راه پیدا کرد.

راه راه: بازجو: چرا و چه‌جوری برگشتی؟!
متهم: ساعت ۱۰ شب بود رسیدیم چین. گشنم بود رفتم رستوران. از اسم غذاها سردر نمی آوردم. یکی رو سفارش دادم. همینطور که منتظر بودم دیدم پشه ها وارد رستوران شدن.داشتن دنبال من می گشتن. عکس منو به بقیه نشون می دادن. سریع رفتم زیر میز.

گارسون با سفارش اومد پای میز دنبال من می گشت. یکی از پشه ها شک کرده بود. اومد دور میز. اگه از زیر میز نمیومدم بیرون گارسون می رفت، گشنه میموندم. دلم رو زدم به دریا اومدم بیرون.

پشه ها دیدنم. داشتن میومدن سمتم. در سینی غذا رو برداشتم دیدم سوسکه. از سوسک می ترسیدم. از اعماق وجودم جیغ زدم. دهنم که باز شد ۵ تا از پشه ها رفتن تو دهنم.

دو تاشون وارد چشمام شدن. هی دست تکون میدادن و بالا پایین می پریدن. نمیذاشتن جایی رو ببینم. ۳ تا دیگه شون هم وارد مغزم شده بودن. برنامه نویسی بلد بودن داشتن با برنامه های مغزم بازی می کردن. یکیشون یه برنامه نوشت که دهنم باز بشه. همه شون واردم شدن. سینی رو برداشتم کوبیدم تو سرم.

سینی از وسط شکست. رفتم تو آشپزخونه رستوران. پر از جانور بود. از سوسک گرفته تا هزارپا. دویدم و سرم رو داخل یه دیگ آب جوش کردم. چشمام پر از پشه شده بود. چشمام رو باز کردم تا آب جوش وارد چشمم بشه. اما پشه ها براشون مهم نبود. یه سری‌شون داشتن با آب خودشون رو می شستن. مغزم دیگه جایی نداشت. با خودشون میکروفن برده بودن داخل مغزم و با صدای بلند میخوندن.

یکی از پشه‌ها خواننده بود. جنس صداش رو دوست داشتم. مخملی بود. بعد از اینکه خوندنش تموم شد با ۳ تا چراغ سبز به مرحله فینال راه پیدا کرد. سرم رو از دیگ درآوردم. از سرم بخار بلند می شد. چند تا از پشه ها رفته بودن تو سیستم کنترل پاها و دستام. زدم همه چی رو بهم ریختم.

بعد هم تحت کنترل پشه ها بقیه جانور ها رو از اونجا فراری دادم. همه داشتن از من فرار می کردن. رستوران بهم ریخته بود و آشپزخونه آتیش گرفته بود.

صدای آژیر پلیس و آتش نشانی میومد. از پنجره آشپزخونه پریدم بیرون. یکی از پشه ها برام یه برنامه نوشت که بال دربیارم. با همون بال ها تا اینجا پرواز کردم. بعد از اینکه رسیدم اینجا پشه ها فرار کردن. نجاتم بده آقای بازجو.
بازجو: سرباز
سرباز: بله قربان
بازجو: بندازیدش تو دریا. حواستون باشه کامل غرق بشه.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 16    میانگین: 3.7/5]