پای صحبت مسئولین نایس اروپایی
زمستان رؤیایی

سلام و درود خدمت بینندگان عزیز
از جناب رئیس جمهور دعوت کردیم به استودیو ما در شبکه دویچه وله تشریف بیارن تا در مورد ورود به زمستان و اقدامات دولت، خدمت مردم عزیزمون اطلاع‌رسانی کنیم.
+ سلام و روز بخیر خدمت رئیس جمهور محترم.
– سلام خدمت شما و همه مردم عزیز!
+ در مورد اقداماتتون و شرایط ورود به زمستان بگید.
– مردم هیچ نگرانی نداشته باشن. وزارت خانه های مختلف رو مأمور نمودیم که وظایف‌شون رو به نحو احسنت انجام بدن.
+ در مورد تأمین انرژی و گرمایش اماکن چه اقداماتی انجام شده؟
– همونطور که تحقیقات اخیر دانشمندان نشون می‌ده، سوزوندن گاز در محیطی که انسان نفس می‌کشه سرطانزاست. ما برای حفظ سلامتی مردم، چوب از کشورهایی که نیاز ندارن، قرض گرفتیم و در فروشگاه‌ها به وفور پیدا می‌شه. به علاوه همین دور آتش نشستن اعضای خانواده باعث کاهش آمار طلاق، فرار از منزل، خودکشی، دزدی، خشونت و جرم و جنایت می‌شه.
+ در مورد مدارس، ادارات و اماکنی از این دست چه اقدامی صورت گرفته؟
– هماهنگ شده تا پتوی پلنگی ساخت وطن و اورجینال در اختیارشون بذارن.
+ تأمین سوخت صنایع به چه نحو انجام می‌شه؟
– با سازمان‌های بین المللی مربوطه هماهنگی انجام شده که بتونیم ذغال سنگ و مازوت بسوزونیم. گویا ایالات متحده با یه مبادلاتی از عربستان و از سوریه، یمن و عراق هم با یه شرایط دیگه ای نفت‌شو تأمین می‌کنه. صحبت کردیم به ما هم بدن در عوض ما هم در مورد ایران، هر چه بگن انجام می‌دیم.
+ در مورد آلودگی محیط زیست چه تمهیداتی اندیشیدید؟
– از نظر سیاسی که مشکل خاصی نداریم. از نظر مسائل زیست محیطی هم، از این به بعد شما شاهد گروه‌های بزرگ دوچرخه سواری، پیاده روی و دو، خواهید بود. همین امر باعث کاهش آلودگی هوا و افزایش سلامتی مردم می‌شه. با توجه به شرایط فعلی و عصبی بودن تاریخی ما، تأکید میکنم مردم دوش آب سرد رو فراموش نکنن. مشاهده نمودید که ما شرایط رو برای زمستانی عاشقانه و پر از سلامتی آماده کردیم. امیدواریم که مردم عزیز آلمان از خدمات ما بهترین استفاده را ببرن.

ثبت ديدگاه