۸:۵۹ ق.ظ ۱۳۹۸-۰۱-۲۶

سامانه عادل با امکانات ویژه راه اندازی شد

ستاره عادل مربع

ما ایرانیان همواره امیرکبیرهایمان را کشته‌ایم، عادل جان اگه گفتن بیا ببریمت حموم بگو تازه رفتم، اگه باز اصرار کردن بگو اصن از آب چندشم میشه...

نویسنده:

راه راه: آیا از نبود عادل رنج می برید؟ آیا دلتان برای صدای چِرِک چِرِک تخمه شکستن دوشنبه شب ها لک زده؟ آیا شما هم فرق میان داور و دروازه بان را نمی دانید ولی نمی خواهید در مبارزه مدنی از دیگران کم بیاورید؟ پس همین الآن گوشی را از زیر بالش بابایتان هم که شده بردارید و ستاره عادل مربع را شماره گیری کنید.
در صفحه باز شده شما می توانید از میان گزینه‌های مختلف، نظر خودتان را در مورد حذف عادل، جایگزینی میثاقی، میزان رضایت از لباس مدیران سیما، راهکار پیشنهادی برای جلوگیری از نخبه سوزی و… ارائه کنید.

همچنین برای رفاه حال مشتریان عزیز خصوصا آنها که نمی دانند قضیه از چه قرار است و فوتبال چیست و عادل کیست، مجموعه کاملی از جملات سنگین و دلنوشته احساسی آماده شده که شما می توانید با کپی پیست آنها در صفحه شخصی خود، فالورزهای خود را مشعوف کنید. نمونه ای ازاین جملات:
۱- آه، عادل! نیستی که سیل آمده و هیچ کس نیست تجزیه و تحلیلش کند، دیکتاتورها تحمل تو را نداشتند، اگر بودی سیل هم نبود، از وقتی رفتی تلویزیون را رها کرده ام، گویی این روزها چشمانم پیاز شده و تلویزیون گوجه، البته دیشب فوتبال صد و بیست را دیدم و چه خوب کردی آن پسره میثاقی رو اخراج کردی.

۲- عادل جان! چقدر دلمان برای خنده هایت تنگ شده، آنجا که رسول کربکندی گفت «من از این فوتبال کثیفِ کثیفِ کثیف میرم» و تو چه زیبا خندیدی، خندیدی و گفتی چقدر «ث» هاش رو خوب می گه!

۳- عادل بیا و ببین چقدر دلمان برایت تنگ شده. حتی آنهایی که تا دیروز میکروفون نودت را توی سر خبرنگارش خُرد می کردند، کسانی که تو و برادرت را دلال صدا می‌کردند، آنهایی که مسابقه پیامکی‌ات را زیر سوال می بردند و حتی آن خانومی که میگفت
«شوهرم تا نصف شب میشینه پا برنامه این ذلیل شده که همه رو میندازه به جون هم صب دیرش میشه» همه و همه در فراق تو یک چشمشان اشک شده و دیگری خون است و خون است و خون.

۴- ما ایرانیان همواره امیرکبیرهایمان را کشته‌ایم، عادل جان اگه گفتن بیا ببریمت حموم بگو تازه رفتم، اگه باز اصرار کردن بگو اصن از آب چندشم میشه . خیلی مراقب خودت باش خلاصه.

به تمامی افراد شرکت کننده در این مسابقه به قید قرعه پانصد و شصت میلیون تومان اعتبار ویژه خرید محصولات آرایشی بهداشتی گل منگلی تعلق میگیرد.

هزینه شرکت در این سامانه برای هموطنان سیل‌زده رایگان است.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]