۱:۴۹ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۹-۱۱

نامه مهم ترامپ به آزادی‌طلبان ایران

یکی دو روز پیش یک نفر با مامانش از صبح علی‌الطلوع جلوی کاخ ما ایستاده بود و خودش را شاه ایران معرفی می‌کرد. به همین خاطر تا مدتی تحریم‌های داروئی را لغو می‌کنم تا این بنده خدا هم مداوا شود

نویسنده:

راه راه: آزادی‌طلبان در غل و زنجیر ایران سلام.
طی روزهای گذشته من و همکارانم، پیام‌های زیادی مبنی بر درخواست آزادسازی شما دریافت کردیم. وقتی تلویزیون‌های فارسی حیف بودجه را روشن کردیم و دیدیم که عه عه! چه خبره! من در آنجا ایستاده فعالیت‌های آزادی‌خواهانه شما را دیده و ستودم. به همین مناسبت تصمیم گرفتم به ندای آزادی‌خواهی شما ِیس گفته و اقدامات مهم و تأثیرگذاری را انجام بدهم، ازجمله:
تمام شیشه‌های دوجداره بانک‌هایی که در مقابل تیغ قمه و چاقوهای شما آزد مردان مقاومت نموده از این لحظه در لیست تحریم‌های ایالات‌متحده قرار می‌گیرند. همچنین تمامی چراغ‌های راهنما، اتوبوس‌های بین‌شهری و حتی تیر چراغ‌برق‌هایی که در این حرکت پرخروش مانع راه شما شدند، وارد لیست تحریم‌ها می‌شوند. علاوه بر این خودم دیدم یکی از همسایه‌های بانک برای خاموش کردن آتش، از داخل حیاطشان شلنگ آب ‌کشیده بود تا دم بانک که این مورد را سپردم بچه‌ها آمارش را دربیاورند که این شخص کیست و به چه جرئتی جلوی ورود دموکراسی و آزادی به کشور شما را گرفته است. چون کاغذم هنوز جا داشت، اسم محمدجواد آذری جهرمی را هم که طولانی‌تر از بقیه بود نوشتم آخر لیست. حرف پایانی هم اینکه یکی دو روز پیش یک نفر با مامانش از صبح علی‌الطلوع جلوی کاخ ما ایستاده بود و خودش را شاه ایران معرفی می‌کرد. به همین خاطر تا مدتی تحریم‌های داروئی را لغو می‌کنم تا این بنده خدا هم مداوا شود، خیلی حالش بد بود.
دوستدار نفت شما، دونالد جی ترامپ.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 13    میانگین: 4/5]