مدیر مردمی

۷:۲۴ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۸-۱۵

گزیده ای از صحبت های یک مدیرمسول

کف کرده در کف جامعه

تمام اینها رو خودم بشخصه خریدش رو انجام میدم حتی به خدمتکار هم نمیگم بره بخره. تماما به اپلیکیشن واردم و به صورت یدی انجام میدم. خدمتکار فقط یه توک پا میره دم در و از پیک تحویل میگیره.

راه راه: 
بعضی ها سوال پرسیده بودند و خواسته بودند که بنده درمورد میزان ارتباطم با مردم توضیحاتی رو ارائه بدم.
 ببینید بنده اصلا در بین آشنایان و همکارام معروف هستم به مدیر مردمی. حالا یه خاطره بامزه هم بگم جالبه برای حضار. فضا هم یه کم عوض بشه. یک روز با ماشین در خیابان داشتم میرفتم سرکار. یک جا به راننده گفتم شیشه رو بده پایین هوا عوض بشه. در همین حین یکی از همشهری های عزیز بنده رو دید با همون لحن خاص و صمیمی خودش به من گفت حاجی خیلی نوکرم. همین نشون میده که حقیر واقعا در بطن جامعه و نزدیک به مردم هستم.
در زندگی شخصی هم همینطوره. هیچ تفاوتی با زندگی مردم ما نداریم حقیقتا. بنده حتی خریدهای منزل رو هم به تنهایی انجام میدم. بارها شده خانم خونه نانی خواسته، برنجی خواسته، خاویاری خواسته، روغن، گوشت و و و… تمام اینها رو خودم بشخصه خریدش رو انجام میدم حتی به خدمتکار هم نمیگم بره بخره. تماما به اپلیکیشن واردم و به صورت یدی انجام میدم. خدمتکار فقط یه توک پا میره دم در و از پیک تحویل میگیره.
درمورد محافظان هم حرفهایی زده شده بود. به هرحال قانونی گذاشته شده ما هم راضی نیستیم ولی خب زورکی هفت هشت نفر را چپانده اند دور و ور ما. حقیقتا هم مزاحم هستند. اون بندگان خدا هم البته مامورند و معذور. حالا یک شوخی دیگه هم بکنم جو عوض بشه. من یکبار این محافظان رو پیچوندم و دست خانم بچه ها رو گرفتیم رفتیم دو روز شمال. جای شما خالی عین مردم عادی کوچه خیابون تو همون ساحل خاکی جلوی ویلا آب بازی کردیم. بعد هم که برگشتیم محافظ ها خیلی شاکی بودند و گفتند از این به بعد چهار چشمی میپاییم شما رو. من هم به شوخی گفتم ای بابا پس کارمون درومد.
سطح زندگی بنده هم که شاید باور نکنید ولی اگر بگم از معمولی هم پایین تره گزافه گویی نکردم. حتی شاید جالب باشه که بدانید محله ما حتی ایستگاه مترو هم ندارد. بعلت وجود کوه و اینها حالا حالا ها هم اونجاها خطی نخواهند کشید. هی مجبوریم با این ماشین های سازمان جابه جا بشیم. حالا این رو هم بگم خنده داره ولی خب برای اینکه فضا تلطیف بشه خوبه. به ما سه تا ماشین سپردن از طرف اداره. یکیش رو که خانم ممنوع کرده. گفته دست نمیزنی به ماشین من. ما هم زن ذلیل! گفتیم چشم. اون دوتا هم یکیش آقازاده برمیداره و با رفقاش شمال و اینور اونور. یکی هم صبیه تازه گواهینامه گرفته و باهاش میره دانشگاه و دور دور. حقیر میمانم و هربار التماس به سازمان که آقا یک نفر رو بفرستید بیاد دنبال من. این هم وضعیت ماست. مردم هم فکر میکنند چه خبر است. نخیر. ما هم سر و وضعمان بدتر باشد بهتر نیست و نخواهیم هم گذاشت که بین زندگی ما و زندگی مردم کف جامعه، خدایی ناکرده شکاف طبقاتی و امثالهم ایجاد شود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 8    میانگین: 4.4/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 13    میانگین: 4/5]