۸:۴۶ ق.ظ ۱۳۹۸-۰۹-۱۳

انشا در مورد خصوصی سازی آموزش و پرورش

یک آموزش پرورش خر

خودشان كه به توي فينگيلي نمي رسد. اما در آن صورت هم خوب است. چون بدون شك آن ها پس از خصوصي سازي پول معلمان را نمي دهند كه همه اعتصاب كنند و مدرسه مان به كلي تعطيل شود و برويم عشق و حال.

نویسنده:

راه راه: نظر شما در مورد خصوصی سازی آموزش و پرورش چیست؟

خصوصی سازی آموزش و پرورش کار بسیار خوبی می باشد. ما اگر پول داشتیم خودمان می رفتیم خصوصی سازی آموزش و پرورش را می خریدیم تا آموزش و پرورش مال خودمان شود. سپس دستور می دادیم تمامی زنگ ها را به زنگ ورزش تبدیل کنند. معاون مدرسه مان را نیز می فرستیم بابای مدرسه شود تا دیگر بچه ها را اذیت نکند. «آقا اجازه یه وقت به آقای اسکندری نگیدا». سپس معلم انشایمان را می گذاریم مدیر کل آموزش و پرورش بشود. چون خیلی او را دوست داریم و همیشه حرف هایش را سرلوحه زندگی قرار می دهیم. این ها را هم برای این نمی گوییم که انشایمان را بیست بدهد. خودش می داند و وجدان خودش.

اما می دانیم که خصوصی سازی وزارت آموزش و پرورش را به ما نمی فروشند. چون پولش را نداریم و به قول پدرمان بی مایه فطیر است. تازه پدرمان نیز می گوید انقدر آقازاده و فک و فامیل دارند خودشان که به توی فینگیلی نمی رسد. اما در آن صورت هم خوب است. چون بدون شک آن ها پس از خصوصی سازی پول معلمان را نمی دهند که همه اعتصاب کنند و مدرسه مان به کلی تعطیل شود و برویم عشق و حال. البته امیدواریم پول معلم انشایمان را جدا بدهند چون معلم خوبی است. مدیرمان هم بیچاره  می شود و حال پدرمان را که پس از خصوصی سازی هپکو بیکار شده بهتر می فهمد و انقدر از بابایمان پول اضافه بر شهریه نمی گیرد.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 2.7/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 13    میانگین: 4/5]