گفت‌وگو با یک تحلیلگر سیاسی

گزارشگران گردن‌شکسته

یه عده هم میگن این اولین مبارزه جدی و قوی فلسطینه و اونی که اول شروع کرده اسرائیل بوده که ما خیلی سریع این فرضیه رو رد می‌کنیم چون مهمون حرمت داره. یادمه کوچیک بودیم مادرم می‌گفت اگه پسرعموت تو خونه ما زد تو سرت چون مهمونه تو نزنش ولی اگه تو خونه خودشون تو رو زد بزن پدرشو دربیار.

دو روی سکه تقابل با تولید انسولین داخلی

چیپست قندی

+ شنیدی ایران موفق شده‌ انسولین تولید کنه؟
_ آره بابا حتما این هم کار خودشونه
+ خب اگه کار خودشون باشه که خوبه!
_ عه؟! آهان نه چیزه ...میگن اینا انسولین تولید کردن که قند دیابتی‌ها رو کنترل کنن.

سیر و سفر همایونی ناصرالدین شاه

عزیمت به فرنگ

به موچول خان گفتیم، تکه‌های پرتقال کف لیوان رفته، چیزی بیاور تا هم بزنیم. گفت: قربان در این بلاد چنین چیزی نیست؛ ولی شنیده‌ایم که در فرنگ، متاعی دارند، نی نام، که هم، هم می‌زند و هم می‌توان آب را هورتی بالا کشید.

اندر حکایات بریتانیا و جنگ تریاک

روباه حیلت‌ساز و قالب تریاک

دولت بریتانیای حیلت ساز، رفت بیخ گوش هندی‌های رمانتیک و کرد آواز که کشت خشخاش در بلاد هند بسیار ستوده و امتناع از آن نکوهیده، تا از تاجران چین چای اعلا بستاند و جای نقره و زر و سیم گران، تریاک هندی کند در پاچه آن رهگذران.

نامه‌ای برای ریشه‌یابی ایراد واکسن

روز خوبی داشته باشید

شرکت بزرگ و قدرتمند فایزر به هر خبرنگاری پاسخگو نیست. فایزر با خبرنگاری مصاحبه می‌کند که کس باشد. پیراهن تنش اطلس باشد. حتی اگر رئیس صدا و سیما بیاد با لشکرش برای خبرنگار کوچک‌ترش، تا زمانی که شرایط خبرنگار مورد قبول نباشد خبری از مصاحبه نیست. لطفا رزومه نماینده خبرنگاران و عکس قدی و باکیفیت ایشان را بفرستید تا در صورت صلاحدید، نشست برگزار گردد.