اگر خبرنگار ایران اینترنشنال و بی‌بی‌سی هستید ...

تئوری ملا نصرالدین

می‌گویند ملانصرالدین الکی به مردم می‌گفت فلان جا نذری می‌دهند، بعد خودش هم همراه آنها به طرف محل مورد نظر می‌دوید و می‌گفت از کجا معلوم شاید واقعا بدهند!

شکر موهبت ایران پر عتیقه

باب افتتاح موزه لوور

گفتند: غم مخور که در ایران سلسله قاجارند و جز شعور هرچه خواهی دارند، نزد آنان رویم و امتیاز حفاری عتیقه‌جات ایران بستانیم.
گفت: شکر این موهبت چگونه ادا کنیم و به کدام پدرسوخته‌بازی از زیر بار منت ایشان خلاصی گیریم، که قیمت هر عتیقه پول خون پدرجدمان است؟

بررسی کار خودشون های تاریخی

دیگه چه چیزهایی کار خودشونه؟

عده‌ای از هموطنان زبر و زرنگ تشخیص داده‌اند که حادثه تروریستی شیراز کار خود نظام بوده است. یعنی در مملکت ما استعدادهایی وجود دارند که از پای منقلشان سه سوته قاتل را کشف کرده‌اند، آن وقت خارجی‌ها می‌روند الکی شرلوک هلمز را معروف می‌کنند.

چرا زمان اعلیحضرت پهپاد نبود؟

پهباد بزرگ،چمدان کوچک

همه می‌دانند هر پیشرفت علمی و صنعتی که امروز در هر جای دنیا صورت می‌گیرد، از ربات جراح گرفته تا موشک قاره‌پیما کلنگش زمان اعلیحضرت خورده بود. حتی عکسی که تلسکوپ جیمز وب از کهکشان گرفته هم مال زمان اعلیحضرت بوده که نگاتیوهایش تازه پیدا شده و برده‌اند ظاهر کرده‌اند

فردای انقلاب چکار کنیم؟

شیش و هشت دانلود کنید

طبق آمار، حدود نیم درصد جمعیت ایران در فضای مجازی به وقایع اخیر واکنش نشان داده و هشتگ زده‌اند. این جمعیت قابل توجه نشان می‌دهد، به سقوط رژیم چیزی نمانده و اگر هر سال همین مقدار پیشرفت کنند دویست سال دیگر قطعا پیروز خواهند شد.