بررسی 10 شوخی برتر کتاب «جف شیش»

میز طنز؛ لقط یا لگد؛ مساله این است!

اگر شما هم جز کسانی هستید که بخشی از خاطرات کودکی‌تان را بازی‌هایی چون خرپلیس، زوو، کلاغ‌پر و ... پر کرده است، بدانید کتابی با نام جف ‌شیش نوشته سیدمحمد صاحبی حول محور بازی‌های میدانی دهه‌های شصت و هفتاد توسط انتشارات قاف به چاپ رسیده است.

یادداشت

شب لهجه‌ها؛ مروری بر شب دوم مرحله یک چهارم نهایی مسابقه خنداننده‌شو ۳

تمایز اجرا و متن شرکت‌کنندگان امشب نسبت به شب قبل مسابقه محسوس و قوی‌تر بود. از این رو با نظر مثبت داوران مسابقه روبه‌رو شدند.

یادداشت

شب داستان‌های پراکنده‌؛ مروری بر اجراهای مرحله یک چهارم نهایی خندوانه

شاید بتوان گفت دلیل اصلی عدم صعود مستقیم اعضای این گروه، متن ضعیف چهار شرکت‌کننده بود و به نوعی همه آنها، علی‌رغم استعداد در بازیگری و اجرای قابل قبول، قربانی متن‌های ضعیف و داستان‌های پراکنده‌ی خود شدند.

خبرکش

استعمارگران اقتصادی

همچنین آنها معتقدند دلیل توجیه ناپذیر بودن این اقدام این است که احتمالا کشتار صدها الجزایری و انداختن آنها در رودخانه سن، نتوانسته بود به افزایش زمان استعمار الجزایر توسط فرانسه کمکی کند! و گویا هزینه لای‌روبی رودخانه سن برایش‌شان بیشتر بود!

معرفی کتاب

عمو جان استالین

کتاب در بیست و دو قسمت، خاطراتی از فوتبال و تفسیر بازی‌های جام‌جهانی آن سال را با زبان طنز بیان کرده و نکته بارز در هر قسمت نیز این است که نویسنده تا آنجا که توانسته مضامین سیاسی و بعضاً تخریب برخی عقاید را نیز در کتاب جا داده است.