درباره شاعر معاصر، مرحوم میرزاحسین کریمی مراغه‌ای

طنازی در اوج ادب

از استاد کریمی مراغه‌ای بیش از کتاب‌های شعر طنز، کتاب‌های نوحه اهل بیت (ع) و مدح خاندان رسالت (ع) برجای مانده‌است که در اغلب هیئت‌ها و مراسم دینی و آیینی آذری زبان‌ها از آنها استفاده می‌گردد.

جلسه فوق دیپلماتیک سران

باز عمروعاص لُخت شد

تاچر پشتِ دستش را به مسعود نشان داد و ادامه داد: این عمروعاص یه بار تو جنگ صفین لُخت شده، دیگه ول نمیکنه، از اونموقع تا تق‌قی به توقی می‌خوره، لُخت میشه. دزیره هم زیادی حساسه. همین مصی رو چندبار وسط خیابون...

به مناسبت سالروز تولد کیومرث صابری فومنی، گل آقا

گردن‌شکسته فومنی در سه پرده

من هم کتک مفصلی خوردم و گردنم به شدت آسیب دید. با نام مستعار «گردن‌شکسته فومنی» شعری سرودم و برای هفته‌نامه توفیق فرستادم. هم چاپ شد و هم توفیق پیدایم کرد. صبحها درس می‌دادم و بعدازظهرها در توفیق مشغول بودم.

معرفی یک کتاب کاملاً علمی درباره گاو

سیاست هم سیاسی نیست!

هر فصل از این کتاب به اثبات سیاسی نبودن یک چیز پرداخته است که از آن جمله می‎‌توان به این چیزها اشاره کرد: جشنواره‌‎های فیلم، سیاسی نیستند. جایزه نوبل سیاسی نیست. مجله علوم سیاسی، سیاسی نیست. نشان‎‌های شوالیه و اینها سیاسی نیستند

حکایت خودروسازها و وزیر صمت

طنز روز | املاء با خودروساز، استدراج با مردم!

آن وقتی که به وزیر محترم صمت اعتراض می‌کردند که با «مدیران قبلی»، همان «دستاوردهای قبلی» حاصل می‌شود و ایشان وقعی نمی‌نهاد، برای همین سنت الهی بود. یعنی کار وزیر صمت هم راستای سنت الهی بود نه اینکه مثلاً بله... خیر!.