چرا علی عسگری برای ریاست هلدینگ خلیج فارس گزینه مناسبی است

طنز روز | مدیریت به سبک جومونگ

جواد جوادی یا همان بچه مهندس کسی است که می­تواند به کمک آقای علی عسگری بیاید تا در کنار هم در مسیر پیشرفت صنعت پتروشیمی ایران گام بردارند

خاطرات طنز اربعین

روایت اربعین| زود قضاوت نکنید

ما که دلیل خروج قبل اذان‌مان این بود که فضای بیشتری برای جمع باز شود، بالاخره اگر همه به مختصر زیارتی در اماکن مقدس در ایام اربعین کفایت کنند، برای دیگران راحت­تر می­شود، ما هم که شاید به شمارش 4 نفر بودیم اما به حجم 8 نفری می­شدیم؛ حالا هر جور می­خواهند قضاوتمان کنند!

رمزگشایی پنتاگون

از اول هم پیگیر بودند!

از همان اول، وقتی کریستف کلمب پا به قاره‌ای گذاشت که قبل از ورود او هم در آن آدم زندگی می‌کرد، آنقدر پیگیر ماجرا شد که آخرش گفتند آن‌هایی که بودند، فرض می‌کنیم نبودند، پس کریستف کلمب قاره‌ای جدید را کشف کرده است.

رمزگشایی صحبت ظریف؛ #نظام

بررسی کلمه نظام در ادبیات دکتر ظریف

. نظام جمهوری اسلامی ایران که وظیفه امتیاز دادن را به عهده دارد و ضمن کوتاهی نکردن در این وظیفه، باید به پاس فراهم آوردن شرایط انجام وظیفه، 100 سکه هزینه دیپلماسی برای هر دیپلمات را به آنها پرداخت کند.

پیش بینی تیترها!

این مرد آمد

با برگزاری انتخابات آمریکا و انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا موجی از ذوق‌زدگی رسانه‌های غرب‌گرا برای مذاکره‌ی دوباره به راه افتاده است. بر ‌همین اساس تیترهای روزنامه‌های بعدی غرب‌گرا را پیش‌بینی کرده‌ایم...