به مناسبت سالروز تولد گل آقا

می‌شود برای خدا طنز هم نوشت

گل‌آقا بدون کسب رتبه‌های بلند سیاسی، خادم مردم ماند و طنز نوشت؛ زیرا دریافته بود که در هیچ جایگاه دیگری مانند ستون طنز دوکلمه حرف حساب روزنامه‌ی اطّلاعات و بعدتر در مؤسّسه‌ی فرهنگی و رسانه‌ای گل‌آقا (که خودش مؤسّس آن بود)، نمی‌تواند برای تقویت راه حق و پیشرفت جمهوری اسلامی مؤثّر باشد.

-* دیگر نگران مالیات زورکی خود نباشید!

راه دررّو

دفتر مخفی جعل و کپی اسناد و مدارک «قانون‌گریزگستر نوین‌کلّاش» ، آمادگی دارد تا جهت رفاه حال شما مرفّهین عزیز، با کارمزدی بسیار پایین، تمامی اموال شما را کاملاً صوری و الکی به اطرافیانتان منتقل نماید تا از خطر پرداخت مالیات بجهید.

بررسی میدانی بازار مواد مخدّر

ارزون بده بزنیم

این صنعتی‌ها بدجور آدم رو تشنه می‌کنه، تو این پارک هم هرچی بگردی یه شیر آب قابل شرب خنک پیدا نمی‌کنی. چه وضعشه، چرا رسیدگی نمی‌کنن؟

چمچاره

قضاوت ممنوع… مگه این‌که پولش رو بدی

امروز میای درمورد یه فاجعه‌ی ملّی ابراز تأسّف و همدردی می‌کنی، بعد فرداش دعوت می‌شی عروسی و می‌ری اونجا قر می‌دی؛ خب معلومه که قضاوتت می‌کنن.

نگاهی به سریال نوروزی خداداد

تکراری، قابل پیش‌بینی، ساده

داستان سریال درمورد خداداد، نظافت‌چی یک شرکت است که می‌خواهد برای تهیه‌ی جهیزیه‌ی دخترش از شرکت وام بگیرد. با این‌که نامه‌ی درخواست وام او توسّط رئیس امضا می‌شود، اما تعطیلات نوروزی شرکت زودتر از موعد آغاز می‌شود و خداداد نمی‌تواند به‌موقع وامش را بگیرد؛ و تمام سریال می‌شود داستان تقلّای خداداد برای جور کردن پول جهیزیه