درد و دل‌های سال 1401

اگر بار گران بودیم مقصر خودتی

روزی که قرار بود بیایم خیلی من را تحویل گرفتند؛ بالاخره اولین سال از قرن جدید بودم. چه جشن‌هایی که برای آمدنم گرفتند. همین رادیو آوا نمی‌دانید چه آهنگ‌های شاد و هیجان‌انگیزی از مجید اخشابی و امیر تاجیک پخش می‌کرد و مضمون همه این آهنگ‌ها هم قربان صدقه من بود.

مشاوره‌های مالیاتی

فرزند بیشتر، مالیات کمتر

داداش اتفاقاً بهتر که بچه‌هات مشمول این قانون نمی‌شن. چون اگه می‌شدن هم فقط سه‌تا قلی که دیرتر به دنیا اومدن معاف از مالیات بودن. بعد می‌دونی اون دوتای اول چه ضربه روحی‌ای بهشون وارد می‌شد؟ اصلاً تو می‌تونستی با این تبعیض مالیاتی بچه‌هات رو درست تربیت کنی؟ برو خوش باش.

بررّسی سریال خوشنام

موضوعی متفاوت برای طنزی نسبتاً تکراری

داستان سریال درمورد شخصی به نام شهرام است که یک خلافکار است ولی برای خود خط قرمزهایی قائل است و خود را یک لوتی می‌داند. شهرام مجبور می‌شود برای رسیدن به دختر موردعلاقه‌اش، طبق شرط پدر دختر، گذشته‌اش را جبران کند، و تبدیل به یک فرد خوشنام ‌و آبرودار شود.

چگونگی فرایند دموکراتیک انتخاب پادشاه

پک رایگان آموزش دموکراسی (مناسب رعیت)

ابتدا پادشاه چندتا از فرزندانش را به‌طور کاملاً آزادانه برای جانشینی انتخاب می‌کند. طبیعی است که هرچه تعداد فرزندان شاه بیشتر باشد، قدرت انتخاب وی نیز بالاتر می‌رود.

بیانیه براندازان به‌ مناسبت فرارسیدن دهه فجر

بهمن هم از خودشان است

واضح است رژیم همه‌ساله با دستکاری چرخش فلک و اجرام آسمانی کاری می‌کند که ماه بهمن زودتر از سایر ماه‌ها برسد تا مانور دروغین پیروزی‌ (موسوم به دهه فجر) را برگزار کرده و افکار عمومی جامعه را از مشکلات جامعه پرت نماید.