چهار کلید غلبه بر بحران طلاق با تاکید بر پارادایم توسعه در روابط انسانی، سازش، تفاهم، پرویز و دیگران!
آدم باش عشق من!

راه راه: با توجه به افزایش نگران کننده آمار طلاق بین زوجین (۲۳/۵ طلاق از هر صد ازدواج)، چهار کلید اساسی تقدیم میشود تا بحران طلاق همین جا چال شود. اولویت بندی کلیدها بر اساس «جنس فلز» می باشد تا با هم قاطی نکنید:

کلید طلایی: «آستانه تحمل خود را بالا ببرید»
آیا همسر شما با اصرار بر اخبار ورزشی شبکه سه، نمیگذارد خواهرزاده پنج ساله تان شبکه پویا را ببینند و می زند لت و پارش می کند؟
آیا توی جمع دلقک بازی در می آورد و بلند بلند می خندد و برای خودش ضعف می رود و شما جلوی فامیل شرمنده می شوید؟
آیا در مهمانی ها می زند زیر آواز و ضایعتان می کند؟
آیا در «گل یا پوچ» های فامیلی جر می زند؟

«لبخند بزنید». بگذارید از لودگی لذت ببرد، بعد که به خانه رسیدید مؤدبانه از او بخواهید «آدم شود». نباید اجازه دهید ناکامی های پیش پا افتاده، نابودتان کند.


کلید نقره ای: «نپیچانید»
فرقی ندارد، چه «نیم ساعت» مشاوره ی مستحبی قبل از ازدواج باشد. چه آن «چهار جلسه»ی اجباری قبل از طلاق! شما نپیچانید. چرا که متخصصان می گویند با گوش سپردن به اظهار فضل های مشاور محترم، در واقع زندگی آدم تضمین می شود.


کلید برنزی: «حفظ طراوت و شادابی»
آمارها نشان می دهد میانگین سنی طلاق برای مردان و زنان به ترتیب «سی و پنج» و «سی سال» است. اولا که این آمارها تلویحا زده تز «دهنش بوی شیر میده» را در مورد بچه دبیرستانی هایی که اصرار دارند «یا این، یا خودم رو میکشم» لِه کرده. چرا که وضع بزرگترها گریه دار تر است.
از آن طرف، اگر دقت کرده باشید سی و پنج سالگی دقیقا سن «توسعه ی چربی های شکم» و «کچلی» اقصی نقاط کله ی مردان است. لطفا با گنجاندن میوه و سبزیجات تازه در رژیم روزانه و نیم ساعت ورزش صبحگاهی، همچنین استفاده از خدمات پوست و مو و زیبایی «دکتر کاوه» دارای بورد تخصصی از کانادا، به حفظ کیان خانواده کمک کنید.


کلید حلبی: « گم و گور شوید»
کارشناسان معتقدند بیشترین طلاق های زوجین در پنج سال اول زندگی صورت میگیرد.
در صورتی که یکی از طرفین مردانگی نموده و پنج سال جلوی چشم نباشد، طلاق منتفی است و خانواده شما حفظ شده است. منتها پیش از سفر قشنگ در مورد شرایط طلاق غیابی تحقیق کنید که رودست نخورید.

يك ديدگاه

  1. رها ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ در ۲:۵۸ ب٫ظ- پاسخ دادن

    خیلی خوب بود.

ثبت ديدگاه
عنوان