چه کنیم تا نیاز نباشد سطل آشغال ها را آتش بزنیم؟
پیروزی دموکراتیک در انتخابات

راه راه: شاید شما هم جزو افرادی باشید که همیشه می خواهند با آتش زدن سطل آشغال های شهر و زندگی مردم کاندید موردنظر خود را به مردم بقبولانند؛ اما تجربه بزرگان نشان می دهد که حتی اگر ۸ ماه هم به این کار ادامه دهید زمستان آن سال هم تمام شده و عاقبت فرد مورد نظر شما مورد پذیرش مردم قرار نمی گیرد! پس به جای اعتراضات سطل آشغالی راهکارهای مفید و امتحان پس‎داده زیر توصیه می شود:

۱) اقدامات بشر دوستانه و خیریه‎ای: درست یکی دو ماه مانده به انتخابات به جای کمک به دوستان و آشنایان به فکر اقشار آسیب پذیر جامعه باشید. برای این کار از بودجه های تعیین شده و نشده(یارانه،وام ده میلیونی و …) به هر میزان که می توانید استفاده نمایید. در صورت کوتاهی در خدمت رسانی به شهروندان آسیب پذیر بعدا دچار عذاب وجدان می شوید.

۲) ابزارشناسی: ابتدا از هر ابزاری برای پیروز شدن استفاده نمایید. در صورتی که رقیب شما مشکلی نداشت حتی می‎توانید اشتباهات خود و نزدیکانتان را به رقیب نسبت دهید! استفاده از تاکتیک فرار به جلو، عقب، چپ، راست و اصلا هر جا که بتوانید را در دستور کار خود قرار دهید. از آنجایی که هدف شما مقدس است(جلوگیری از آتش زدن زندگی مردم و سطل آشغال های بی زبان خیابان) حتی استفاده از تهمت و دروغ نیز بلااشکال است!

۳) در صورتی که موارد بالا مؤثر نیفتاد و برنامه های رقیب مورد توجه مردم است ابتدا به انکار امکان عملی بودن برنامه های رقیب پرداخته و دو سه روز بعد از همان ها به عنوان برنامه های خود رونمایی کنید. اصلا نگران عملی شدن وعده ها نباشید؛ در صورت پیروزی با شرط و شروط می توان وعده‎های خود را دور بزنید!

تا همین جا هم شما بیش از ۴۰ درصد آرای مردم را مال خود کرده اید اما برای پیروزی هنوز باید اقدام کوچک زیر را انجام دهید:
یکی از قوانین جاری طبیعت توزیع ناعادلانه است. بنابراین با توجه به رعایت حق نان و نمک تعرفه ها را به نسبت علاقه رأی دهندگان به خود در بین مردم توزیع کرده و نگران نرسیدن تعرفه به دیگر شعب نباشید!

در صورتی که اقدامات فوق مثمر ثمر واقع نشد دیگر بیش از این خود و هوادارانتان را از حق طبیعی خود محروم ننموده و هر چه سریعتر خود را به سطل‏های آشغالی که برای سوزانده شدن در انتظار شما هستند، برسانید… .

يك ديدگاه

  1. هادی محمدی ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ در ۷:۰۹ ق٫ظ- پاسخ دادن

    مگه این که اینا همینطوری ببرند

ثبت ديدگاه
عنوان