راهکارهایی برای منتقد شدن
چگونه یک نقد کننده سینمایی خوب باشیم!

راه راه: چگونه یک نقد کننده سینمایی خوب باشیم!

با توجه به این که در این دوره و زمانه نقد کننده یا همان منتقد خوب کم پیدا می شود و همه منتقدان به خاطر آب و نان دست به انتقاد می زنند و ما می دانیم که هر منتقد به ازای هر انتقاد مبلغ هنگفتی  از منابع نامعلومی دریافت می کند و هر چه این انتقاد کوبنده تر باشد مبلغ بالاتر می رود،برای نجات سینمای ایران از دست این منتقدان سفارشی راهکارهایی را برای منتقد شدن ارائه خواهیم داد.باشد که به خاطر آب و نان صندلی اعدام از زیر پای کسی نکشیم….

 

۱-آرام و بی خیال  باشید

در هنگام انتقاد کردن آرام باشید و خیلی حرس نخورید.اصلا به شما چه ارتباطی دارد که فیلم هیچ ارزش سینمایی ندارد و فقط به خاطر فحش های ناموسی و بی ادبانه و سیاه نمایی و نشان دادن بدبخت ترین کشور جهان مورد توجه قرار گرفته است و اصلا به شما چه ارتباطی دارد که فیلم را نمی شود در جمع تماشا کرد یا باید در هنگام دیدنش پنبه در گوش زیر ۱۴ سال نمود  و هزاران مشکل دیگر…آقا بروید به زندگی تان برسید و گاهی یک نقد شیک و باکلاس از فیلم ارائه دهید و یا در صفحه توییتری خود منتشر کنید و اخرش هم بنویسید …ایران من دوستت دارم.

 

۲-تا می توانید پولدار شوید

یکی از راه های رها شدن از حاشیه های انتقاداین است که تا می توانید فیلم های در پیتی و مختلف بازی کنید و به اندازه کافی پول جمع کنید و سپس به انتقاد روی بیاورید .با این شرایط متهم به این نمی شوید که به خاطر اب و نون انتقاد می کنید  ودر این لحظه پول هایی که جمع کردید به دادتان خواهد رسید.

 

۳-عضو انجمن خیریه شوید

قبل از اینکه پیشه منتقدی را انتخاب کنید در یک انجمن خیریه ثبت نام کنید تا در شرایطی که فشار مالی برخی انتقاد ها را به ذهن شما وارد می کند و فیلم را از نظر شما بد نشان می دهد سریعا درخواست وام نموده و نیاز خودرا تامین کنید. ودیگر به خاطر آب و نان انتقاد نکنید.

 

۴-فیلم بسازید

تا می توانید سعی کنید خودتان فیلم های دم دستی بسازید و. بعد ببینید تا روحیه انتقادی تان از بین ببرد و شما یک آدم معمولی باشید و همش از فیلم های ابکی تعریف کنید.تا زندگی ارامی در کنار خانو.اده داشته باشید.

 

۵-خودتان را برای شنیدن فحش اماده کنید.

اگر جنبه و طاقت فحش شنیدن ندارید لطفا منتقد نشوید.بالاخره شما قلب فیلم سازی را شکسته اید و باید منتظر تلافی باشید.پس یا مثل بچه ادم انتقاد نکنید یا اگر می کنید ظرفیت فحش پذیری یا همان فحش دانی خود را تقویت کنید.

 

۶-خیلی در تلویزیون ظاهر نشوید

وقتی شما در اتلویزیون ظاهر می شوید و همش جلوی چشم هستید معلوم است از جایی دارید تغذیه می شوید پس لطفا فقط توییت کنید.مرسی اه

يك ديدگاه

  1. بهار ۱۳۹۸-۱۰-۲۲ در ۸:۳۷ ب٫ظ- پاسخ دادن

    گرفتی مارو؟

ثبت ديدگاه
عنوان