۸:۴۴ ق.ظ ۱۳۹۸-۱۱-۰۳

تطور تاریخی-توییتری ترامپ

بخوره زمین هوا میریم!

ما قوی‌ترین ارتش جهان هستیم و حالا با خبر شدیم که ایران در زمانی که داشته روی پایگاه عین الاسد با فوتوشاپ کار می کرده، فلش موس چند بار توی سر سربازان آمریکایی خورده و نُه نفرشان به صورت خیلی خفیف ضربه مغزی شدند. به همین دلیل فلش مموری به لیست کالاهای تحریمی اضافه می‌شود.

نویسنده:

راه راه: پیش از حمله به پایگاه عین الاسد:
ما آمریکا هستیم! ما قوی‌ترینیم! از بعد جنگ جهانی دوم تا امروز هیچ دولتی جرات نکرده یک لگد به میله پرچم ما بزند! به شما هشدار می‌دهم اگر دست از پا خطا کنید و بخواهید انتقام یا هر چیز دیگری بگیرید، ۵۲ نقطه فرهنگی را بخاطر ۵۲ گروگان، ۴۰ نقطه تاریخی را به دلیل گند زدن در تاریخ استعمارگری آمریکا و ۹۸ نقطه ورزشی را بخاطر پیروزی ۲-۱ در جام جهانی ۹۸ تهران بمباران می‌کنیم. حالا این بغل دستیم می‌گوید جام جهانی ۹۸ در فرانسه بوده نه تهران که خیلی اهمیتی ندارد. در ضمن از امروز صنایع ماست‌بندی ایران به لیست تحریم اضافه می‌شود.

روز حمله به پایگاه عین الاسد.
همه چیز خوب است. نباید فراموش کنیم که ما قوی‌ترین ارتش دنیا هستیم. چند تا دانه فوتوشاپ به پایگاهمان زدند که نتیجه وارده را به زودی به اطلاعتان می‌رسانیم. فقط تا برمی‌گردم کسی یادش نرود که ما قوی‌ترین ارتش جهان هستیم. در ضمن شلوار مامان‌دوز از این لحظه به لیست تحریم‌های هوشمند اضافه می‌شود.

یک روز بعد از حمله.
همانطور که حدس می‌زدیم ما قوی‌ترین ارتش جهانیم و حملات ایران به پایگاه ما کاملا هماهنگ شده بود. البته ما موافقت نمی‌کردیم ها! چرا که از بعد جنگ جهانی دوم کسی جرات نکرده به پایگاه‌های ما حمله کند. اما ایرانی‌ها خیلی اصرار کردند گفتیم دلشان نشکند. پایگاه از قبل به صورت کامل تخلیه شده بود و ما هیچ آسیبی ندیدیم. از این لحظه نام بدرالدین هلالی جغتائی استرآبادی به تحریم‌ها اضافه می شود. اموالش را مصادره و دیوان اشعارش را توقیف کنید.

سه روز بعد از حمله
همین الان به من خبر دادند که در زمان تخلیه هماهنگ شده پایگاه عین الاسد، سه سرباز در ازدحام جمعیت زمین خوردند و کف دستشان اوخ شد. هشتاد سرباز هم سرشان درد می‌کرد که استامینوفن خوردند خوابیدند. به همین دلیل از امروز کش تنبان را به لیست تحریم ها اضافه خواهیم کرد.

چهار روز بعد از حمله
دیروز گفتم ما قوی‌ترین ارتش جهان هستیم؟ نگفتم که! گفتم امروز یادآوری کرده باشم.

یازده روز بعد از حمله
برهمگان واضح و مبرهن است که ما قوی‌ترین ارتش جهان هستیم و حالا با خبر شدیم که ایران در زمانی که داشته روی پایگاه عین الاسد با فوتوشاپ کار می کرده، فلش موس چند بار توی سر سربازان آمریکایی خورده و نُه نفرشان به صورت خیلی خفیف ضربه مغزی شدند. به همین دلیل فلش مموری به لیست کالاهای تحریمی اضافه می‌شود.

۱۵ روز بعد از حمله
درست است که ما قوی‌ترین ارتش جهان هستیم؛ اما حتی قوی‎ترین ارتش جهان هم ممکن است در مانورهایش تلفات داشته باشد. در مانور اخیر ۴۰ نفر از سربازان ما کشته و ۸۰ نفر مجروح شده‌اند که این برای تقویت نیروهای قوی‌ترین ارتش جهان مساله‌ای کاملا طبیعی است. کسانی هم که می‌گویند قیافه‌‎هاشان به مردن بر اثر موشک فاتح می‌خورد حرف مفت می‌زنند. اما به دلیل همین حرف مفت،تولید هر نوع بستنی یخی و آلاسکا را در ایران تحریم می‌کنیم. در ضمن در چهار هفته آتی مانورهای بسیار مهم و حساسی داریم که ممکن است تا سقف ۱۰۰ کشته و بیش از ۵۰۰ مجروح داشته باشد. گفتیم از الان آماده باشید.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 14    میانگین: 3.8/5]