۴:۵۲ ب.ظ ۱۳۹۸-۱۲-۱۶

آشنایی با جانوران خیلی خطرناک

جانورشناسی در شرایط سخت

چسبندگی خر عنکبوتی به قربانی خود هم به حدی است که اگر ترامپ شخصا در گوشش بگوید «داداش حالا ما تیریپ کمک برداشتیم تو چرا باور کردی» باز هم خر عنکبوتی ول‌کن ماجرا نخواهد بود و از ترامپ درخواست کمک خواهد کرد.

نویسنده:

راه راه:

نام: انگل نسارا

نژاد: موش سانان

این جانور کثیف همیشه در حال احتکار یک چیزی است که برود با پول آن ماشین مدل سال بخرد، یا اودکلن گران‌قیمت برای کاهش بوی گند خودش. او در هنگام زلزله آب‌معدنی و چادر، در هنگام سیل پتو و در مواقع شیوع بیماری واگیردار، ماسک ذخیره می‌کند.

 

انگل پری دریایی

نژاد: قره قاطی سانان

این جانور نمونه جهش‌یافته انگل نسارا است. او بعد از احتکار ماسک، با نیمه بالایی خود که شبیه یک انسان است در اجتماع حاضر شده و از سوءمدیریت مسئولین در بحران‌ها انتقاد می‌کند. نوع خطرناک این جانور در پاسخ به زحمات پرستاران و پزشکان جمله «پولشو گرفتن، وظیفشونه» را ادا می‌کند.

بوزینه آلبانیایی

نژاد: پوشک بزرگ سانان

این جانور موزی با این‌که بوزینه است اما تصور می‌کند طوطی است و در مواقع بحران با تقلید صدای مسئولان، سعی در شایعه‌سازی دارد. با توجه به خطر انقراض این موجودات، اخیرا تعدادی از آن‌ها توسط عربستان مورد محافظت قرار گرفته‌اند.  

خر عنکبوتی

نژاد: روغن فکرسانان

این جانور از جهاتی شبیه به مرد عنکبوتی بوده و پس از دیدن پرچم آمریکا روی زمین سریعا به دیوار می‌چسبد. چسبندگی خر عنکبوتی به قربانی خود هم به حدی است که اگر ترامپ شخصا در گوشش بگوید «داداش حالا ما تیریپ کمک برداشتیم تو چرا باور کردی» باز هم خر عنکبوتی ول‌کن ماجرا نخواهد بود و از ترامپ درخواست کمک خواهد کرد.

ماهی تابه

نژاد: تاب داران 
کارشناسان علت این نام‌گذاری را برخورداری این جانور از حافظه‌ای معیوب و تاب برداشته ذکر کرده‌اند. این جانور معتقد است زمان شاه اصلا بیماری واگیردار نبود، فقط یک‌بار سه لشگر ویروس از سمت عراق به کشورمان حمله کردند که ارتش شاهنشاهی با یک حمله برق‌آسا همه ویروس‌ها را بمباران و مجبور به عقب‌نشینی کردند.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 16    میانگین: 3.7/5]