۱۰:۳۰ ق.ظ ۱۳۹۸-۰۴-۲۵

نحوه‌ی هشتگ‌سازی #جلادهای_سابق

دندان‌های مصنوعی‌ات را از روی کیبورد بردار

برادران و خواهران مبارز! وارد مرحله اصلی عملیات یعنی هشتگ‌گذاری رژیم‌چنج می‌شویم. ابتدا هر چرت‌و‌پرتی كه می‌خواهید بنویسید و سپس علامت مربعی كه ضلع‌های آن از گوشه‌هایش بیرون زده را پیدا كنید و فشار دهید. حالا عبارت رژیم‌چنج را حرف به حرف فشار دهید. برادران مبارز! شما هنوز روشن‌ كردن سیستم را یاد نگرفتید. این چت‌ كردن را چطور آنقدر خوب و ردیف مسلط شده‌اید؟! ول‌كنید لطفا

نویسنده:

برادران و خواهران مبارز! به نام خلق قهرمان دکمه آبی‌رنگ بزرگی که روی صندوق‌های سفید کنار پاهایتان قرار دارد را فشار بدهید. منتظر باشید تا تلویزیونی که روی میز شما است روشن شود. خطوطی که ملاحظه می‌کنید مربوط به بالا آمدن ویندوز است. لطفا تحمل کرده از منفجر کردن کامپیوتر خودداری کنید. فلشی که روی صفحه شماست را با جعبه کوچک سفیدی که از آن سیمی خارج شده است تکان دهید و روی پرنده آبی موجود در صفحه رفته دکمه سمت چپ را فشار دهید.
برادر شهرام! لطفا برادر چنگیز را بیدار کن. متن‌هایی را که در مقابل شماست به صورت حرف‌ به ‌حرف در باکس سفید مقابل صفحه تایپ کرده و سپس توییت کنید. خواهر شهناز! چند دفعه بگویم؟! در باکس ننویس توییت، دکمه دارد، یک دکمه آبی رنگ که با فشار دادن آن پیام شما ارسال می‌شود. ای بابا! چرا دکمه آبی خاموش کردن را فشار دادید؟! باید با همان جعبه سیم‌دار روی دکمه آبی رنگی که نوشته است توییت بروید و آن را فشار دهید. حال یک‌بار دیگر همان دکمه آبی بزرگ را فشار دهید تا تلویزیون مقابلتان روشن شود و با جعبه سیم‌دار… نه برادر! آن دکمه آبی که روی جعبه کنار پای شماست. خواهر اشرف! دوباره که رفتی پی‌وی شوهرت! مگر شما ۴۰ سال پیش از ایشان طلاق نگرفته و به عقد برادر مسعود در نیامدید؟ لطفا به جای این کارها به کار دل بدهید. برادر بهروز! چند بار به شما بگویم با دختران قرار خصوصی نگذارید؟ شما که تهران نیستید بروید سر قرار! حسابتان لو می‌رود! آهای خواهر اقدس! دندان‌های مصنوعی‌ات را از روی کیبورد بردار، آب دهانت سیم‌هایش را خیس می‌کند و موجب اتصالی آن می شود.
برادران و خواهران عزیز به مرحله ناسزا رسیدیم. لطفا در توییت‌هایی که برایتان ارسال می‌شود بروید و تا می‌توانید فحش بنویسید. برای این کار باید با جعبه سیم‌دار کنار دستتان روی شکل نامه بروید و دکمه را فشار بدهید. برادران و خواهران مبارز! وارد مرحله اصلی عملیات یعنی هشتگ‌گذاری رژیم‌چنج می‌شویم. ابتدا هر چرت‌و‌پرتی که می‌خواهید بنویسید و سپس علامت مربعی که ضلع‌های آن از گوشه‌هایش بیرون زده را پیدا کنید و فشار دهید. حالا عبارت رژیم‌چنج را حرف به حرف فشار دهید. برادران مبارز! شما هنوز روشن‌ کردن سیستم را یاد نگرفتید. این چت‌ کردن را چطور آنقدر خوب و ردیف مسلط شده‌اید؟! ول‌کنید لطفا و کمی دل به کار بدهید. خواهر مریم منتظر است هرچه سریعتر رئیس‌جمهور شود. چشمان برادر مسعود به شست‌های شماست. هوی برادر! شبدر نمی‌جوم ها حرف می‌زنم. از خواهران یاد بگیرید، ببینید چگونه شاخ بودن را آموختند و پی‌وی‌ها را دو خط در میان جواب می‌دهند. خواهران مبارز خسته نباشید عملیات عالی و موفقیت آمیز بود.‌ تا رژیم‌چنج بعدی بروید استراحت کنید. برادر! ول کن دیگه چت را، همه توییت‌هات مانده میزنم با کلنگ زبانت را از وسط قاش میدما!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 9    میانگین: 3.8/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 8    میانگین: 4.5/5]