شیرازه؛ این قسمت: چه کتابی برای چه کسی مناسب است؟
رفیق بنفش

ایام نمایشگاه کتاب بهترین فرصت برای خرید کتاب است تا بتوانیم به اطرافیانمان هدیه بدهیم. اما سوال این است که برای هر کسی چه کتابی بخریم؟

– مثل قهرمان فکر کن/ نویسنده: دونالدجان ترامپ:
این کتاب بهترین گزینه برای هدیه دادن به شوهر‌عمه‌هاست. شوهرعمه‌ها تا وقتی همچون ترامپ به موفقیت فکر نکنند، نمی‌توانند موفق باشند و حتی نمی‌توانند ما را با جُک‌های تلگرامی خود بخندانند و حتی استیکر‌های ارسالی توسط آن‌ها هم مورد تمسخر قرار می‌گیرند.

– میمون ذهنت را تغذیه نکن/ نویسنده: شانون جنیفر:
اگر خواهر یا برادر کوچکتر از خود دارید و آن‌ها همیشه در حال تمسخر شما یا همسرتان هستند، این کتاب بهترین هدیه برای آن‌ها خواهد بود تا دست از این عادت زشتِ تقلید کردن خود بردارند. شما هم باید سعی کنید گزک دست آن‌ها ندهید و سوژه تقلید برای آن‌ها پدید نیاورید.

– زندگی لیمونادی/ نویسنده: زک فریدمن:
این کتاب مخصوص هدیه دادن به دایی آخر شماست. کسی که بیشترین دمخوری را با او داشتید و حتی از شوخی‌های فیزیکی همدیگر هم رنج می‌برید. این کتاب روش زندگی را به خوشمزگی لیموناد زم‌زم می‌آموزد و به دایی شما کمک می‌کند تا دایی بهتری برای شما باشد.

– گاو بنفش/ نویسنده: ست گادین:
همه ما رفیق فابریکی داریم که در عین لذت بردن از مصاحبت با او، دوست داریم مشکلات زندگی‌اش برطرف شود و کمتر از او چیزناله بشنویم. این کتاب را به دوستان خود هدیه دهید و تاثیر فوق‌العاده آن را در بهبود روابط خود با او احساس کنید. البته قبل از هدیه دادن، به او اطمینان خاطر دهید که منظور از گاو بنفش روی جلد نیست، وگرنه ممکن است این آخرین هدیه‌ای باشد که به او می‌دهید.

ثبت ديدگاه