اقدام ایران

۶:۵۲ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۴-۲۰

در اهمیت این دولت و برجام

سر کار

دیگر چطور می توانستیم از فاصله یک متری استوری اینستا از مسئولان آمریکایی بگیریم؟ نه اصلا اگر برجام نبود چطوری میخواستیم برای مسئولان خارجی ایمیل بفرستیم

نویسنده:

راه راه: سخنگوی دولت جناب دکتر ربیعی گفته است معلوم نیست اگر این دولت و برجام نبود، وضعیت کشور چگونه بود!
بد نیست برای روشن شدن این قضیه مثال‌هایی زده شود تا به فحوای این کلام جناب سخنگو پی ببرید!
فرض میکنیم خدای ناکرده، زبان گوینده لال، هفت قرآن به میان، اصلا خدا آن روز را نیاورد این دولت و برجام نبود… .
ساعت ۷ صبح از خارج میشدیم برویم سر کار بعد یک هو می‌دیدیم که عه این دولت و برجام نیست، خوب با این اوضاع و احوال اصلا حوصله کار کردن داشتیم؟ نه شما بودید تا وقتی مسئولینی مثل این عزیزان توی دل برو و بسیار زحمت کش، برند و وعده خوب‌بده این دولت نبودند که به مردم وعده بدهند و از مردم بخواهند برای رسیدن دولت به آرزوهایش بروند سر کار، می رفتید سر کار؟ اصلا اگر برجام و این دولت نبود مردم با چه چیزی می خواستند این ۶ سال با آن بروند سر کار؟
حالا جنبه دیگر قضیه را ببینیم. فرض کنید خدای ناکرده زبان گوینده‌اش لال برجامی نبود. پس دیگر هی برای چی اخبار را بخواهیم ببینیم تا از اقدامات بسیار پشیمان کننده دولت ایران در پاسخ به خارج شدن بقیه از برجام باخبر شویم؟ نه شما باشید حوصله اش را دارید هر روز به جای اخبار بسیار مهم اقدامات ایران در راه‌اندازی واحدهای تعطیل شده صنعت هسته‌ای به اخبار زرد رسانه ها گوش بدهید؟!
مثال دیگر: شما از خانه خارج شده‌اید و مثل هر روز می روید سر کار. یکی از دوستان شرط می بندد که امروز به جای۴۸ بار، ۶۴ بار نرخ ارز و خودرو و مسکن و گوجه و خیار و … بالا و پایین می شود و نظر شما این است که نه امروز هم مثل دیروز فقط ۳۶ بار این اتفاق می افتد؟ حالا اگر این دولت و برجام نبود شما این بازی سرگرم و جذاب را داشتید تا سر آن با دوست خود کل بیاندازید؟
مثال آخر: اگر همین دولت و برجام نبود آن وقت به چه بهانه‌ای ما با مسئولان برند دنیا فالوده می خوردیم و گردش میرفتیم؟ دیگر چطور می توانستیم از فاصله یک متری استوری اینستا از مسئولان آمریکایی بگیریم؟ نه اصلا اگر برجام نبود چطوری میخواستیم برای مسئولان خارجی ایمیل بفرستیم و ارتباطات خانوادگی داشته باشیم؟ آیا میدانید ارتباطات خانوادگی با مسئولین آمریکایی یعنی چه؟
حالا دیدید برجام و این دولت اگر نبود چه شرایط سختی برای کشور پیش می‌آمد و مردم چه روزگار سیاهی در انتظارشان بود؟

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 8    میانگین: 4.3/5]