برنامه پیشنهادی برای صدا سیما ویژه کنکور
طنز روز| کنکور همه چیز نیست فقط آینده مون بهش بستگی داره

 

نام پروژه: طرح برنامه برای صدا و سیما ویژه ایام کنکور سراسری

ابزار مورد نیاز: دوربین، میکروفون، حسینی بای

مکان: مقابل پایگاه های آزمون سراسری

زمان پخش: اخبار صبحگاهی، اخبار ظهرگاهی، اخبار شبانگاهی، اخبار جوانه ها، خبر بیست و سی و شبکه خبر به صورت مکرر.

شرح برنامه:

آقای حسینی بای میکروفون به دست، قبل از شروع آزمون به سمت در ورودی می‌رود. با آمدن ایشان کنکوری‌ها دورشان جمع می‌شوند و مصاحبه آغاز می‌شود.

سوال این است که «چقدر برای کنکور آماده ای؟» جواب ها به فراخور قیافه فرد که چقدر درسخوان یا خرخوان بزند متفاوت است. درسخوان‌ها بگویند: «خیلی! دوساله شبانه روز داریم تلاش می‌کنیم برای این روز و باید آماده باشیم.»

برای ترزیق روحیه نشاط در گزارش هم شر و شورها با خنده و شادی بگویند: «هیچی نخوندم. صبح یادم اومد کنکور دارم. بابام زد پس کله م گفت برو کنکور بده.»

درضمن برای افزایش روحیه درس نخواندگان سوال «اگر موفق نشی چیکار میکنی؟» پرسیده خواهد شد و جواب «هیچی دوباره تلاش میکنم. شکست مقدمه پیروزیه» و «کنکور همه چیز نیست» پخش می‌گردد.

همچنین به جهت نشان دادن اهمیت کنکور سوال «این آزمون چه اهمیتی داره؟» پرسیده و جواب «به هرحال آینده هرکسی در گرو این آزمون هستش و امروز تعیین میکنه که در آینده چی بشیم» در تدوین نهایی قرار خواهد گرفت.

سپس آقای بای به میان پدر و مادرها رفته و با مادران که با پوشش‌ها و حجاب‌های مختلف دارند قرآن و دعا میخوانند و برای موفقیت فرزند دلبندشان صلوات نذر کرده‌اند گفتگو می‌کند.

درپایان نیز تعدادی کنکوری دور جناب بای با رعایت فاصله اجتماعی جمع شده و یکصدا فریاد می‌زنند «ما موفق خواهیم شد» و یا «غول کنکور را شکست می‌دهیم».

 

برنامه تکمیلی:

همان شب در گفتگوی ویژه خبری با حضور رییس سازمان سنجش، درمورد روند برگزاری کنکور و گمانه زنی‌ها پیرامون حذف کنکور سراسری با ایشان گفتگو خواهد شد.

۴ Comments

 1. معصومه ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ در ۸:۰۴ ب.ظ- پاسخ دادن

  🤧🤧🤧😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 2. س ۱۴۰۰-۰۴-۱۴ در ۶:۱۴ ب.ظ- پاسخ دادن

  خوشم اومد

 3. حسنا سادات ۱۴۰۰-۰۴-۱۳ در ۱۲:۲۸ ق.ظ- پاسخ دادن

  چه طنز بیمزه ای 🙄
  حیف یک دقیقه وقتم

 4. علی ۱۴۰۰-۰۴-۱۲ در ۸:۱۰ ب.ظ- پاسخ دادن

  دهنت سرویس آقای میمندیان

ثبت ديدگاه