۸:۵۷ ب.ظ ۱۳۹۸-۱۱-۱۹

اهم فعالیت های کاندیدای محبوب

عرض ارادت، خداقوت و ماچ به مردم

ایشان همچنین قصد داشتند دست و پای پدر گرامی خود را نیز ببوسند اما متاسفانه باخبر شدند که آن تکیه گاه و مرد روزهای سخت و تنها حامی استاد گرانقدر دوسال پیش فوت شده اند.

راه راه: اهم فعالیت های کاندیدای نسل پیر و جوان، جناب مهندس دکتر سردار سرافراز استاد گرامی را به اطلاع شهروندان عزیز میرسانیم.

1- عطرافشانی و قرائت سوره ی فاتحه با سه تا قل هوالله بر قبور شهدا
کاندیدای عزیزمان صبح پنجشنبه به همراه هیات بلند پایه متشکل از اعضا ستاد انتخاباتی و همسر و بچه ی دومشان، در گلزار شهدای شهرمان شرکت کردند. همچنین ایشان با شهدا میثاق دوباره بستند که تا جان در بدن دارند از هیچ خدمتی برای این مردم فروگذاری نکنند. ایشان پس از ریزش چندین و چند قطره اشک خاطر نشان کردند “کاش من هم پس از رای آوردن در راه خدمت به مردمم به جمع رفقای شهیدم بپیوندم”. کاندیدای عزیز در پایان یک حمد و سه قل هو اله با قرائت صحیح نثار روح آن نام آوران کرد.

۲- بازدید از کارگران دور فلکه و عرض خدا قوت
کاندیدای محترم و انشااله نماینده ی آتی مردم شهرمان صبح علی الطلوع حوالی ساعت ده و نیم به محل تجمع کارگران روز مزد رفتند. ایشان پای پیاده مسیر آن سمت خیابان تا این سمت را پیموده و درجمع کارگران زحمتکش شهرمان حضور پیدا کردند. گفتنی ست اکثر کارگران برای کار برده شده بودند و تنها تنی چند از اتباع خارجی حضور داشتند. با اینکه تنی چند امکان رای دادن نداشتند اما جناب مهندس به تنی چند خدا قوت گفت. وی همچنین به تنی چند سفارش کرد وقتی کارگران ایرانی آمدند بهشان بگویند که آقای مهندس گفت کلی کار برایشان سراغ دارد. ایشان سپس محل را برای صرف صبحانه کاری ترک کردند.

۳- دیدار با نمایندگان خارجی کشورهای دوست و ابراز هو آر یو ویت ماچ به ایشان.
آقای دکتر عصر شنبه پس از اطلاع از حضور تعدادی توریست اروپایی در شهر، به سرعت دفتر خود را ترک کرده و به استقبال ایشان شتافتند. وی پس از حضور در جمع توریست های محترم که از کشورهای اسپانیا،آمریکا، فرانسه، زلاندنو و توگو بودند نطق غرّایی به زبان انگلیسی فصیح نمودند. ایشان توریست ها را سفرای فرهنگی کشورشان خوانده و افزودند:
Hello. How are u . I am kandid and want to namayandeye majles. Pelease selfi me. Now go konid and tank u with mach.
گفتنی ست درپایان جناب دکتر به مهمانان فرنگی مان چلوکباب داده و با ایشان سلفی نیز گرفتند.

۴- بازدید از خانه سالمندان و دیدار با پدران و مادران عزیز و دادن گل رز طبیعی
جناب کاندیدای محترم وعزیز برای تاکید بر نیکوکاری به پدر و مادر و لزوم احترام به سالمندان و حمایت از از کارافتادگان و در راستای بیانیه گام دوم، به خانه سالمندان شهر رفته و از پدران و مادران چشم به راه دلجویی کردند. ایشان همچنین با اهدا شاخه گل های رز طبیعی از این عزیزان قدردانی نمودند. در بخش دیگری از این بازدید، این استاد فرهیخته و همچنین فرزانه و البته کاندیدای شایسته، در سخنرانی کوتاهی سالمندان را شمع راه و چراغ نیمه سوزان در سختی ها و پستی بلندی های زندگی مدرن دانسته و از بی وفایی ها گلایه کردند.
درپایان این بازدید، استاد معزز از مادر خود نیز دیدار کرده و درحضور خبرنگاران و عکاسان دست و پای مادر خود را به غایت بوسیدند. ایشان همچنین قصد داشتند دست و پای پدر گرامی خود را نیز ببوسند اما متاسفانه باخبر شدند که آن تکیه گاه و مرد روزهای سخت و تنها حامی استاد گرانقدر دوسال پیش فوت شده اند. دکتر بسیار متاثر گشتند. ایشان درپایان مجموعه را به سمت بهشت زهرا ترک نمودند و برای قرائت فاتحه و پخش ده ها بسته خرمای مضافتی اعلا بر مزار ابوی گرامی حاضر شدند.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 14    میانگین: 3.8/5]