۱۱:۵۲ ق.ظ ۱۳۹۸-۱۱-۱۲

اخبار مهم ترین تحولات صدا و سیما

نبندیم دهان ها را

بسته های پیشنهادی دولت برای صدا و سیما از اخبار گرفته تا برنامه های کودک مثل خاله رشید پونه، همزمان با کمک رسانی به سیل زدگان به دست صدا و سیما رسیده که حاوی محتوای بسیار مثبت و مسرت بخش از اقدامات دولت است که تاکنون جایی پخش نشده.

نویسنده:

راه راه: برنامه جهان آرا تعطیل شد
به نقل از خبرگزاری نهاد ریاست جمهوری، برنامه جهان آرا با اشاره یک فرد آشنا تعطیل شده است. این منبع کاملا خودمانی علت این کار را اینگونه اعلام کرد «اعضای دولت با پخش این برنامه رویشان نمی شد در جمع خانواده تلویزیون ببینند، لازم بود ضربه شستی به مخالفان دولت نشان دهیم. وی افزود اگر ما عرضه جمع کردن یک برنامه را نداشته باشیم که باید به زندانی شدن نوابغ مملکتمان تن بدهیم. به جان شما»

برنامه عصرانه تعطیل شد
همان فرد آشنا گفت «به اعتقاد دولت این همه روشنگری در برنامه های تلویزیونی چیز خوبی نیست». ناگفته نماند *بسته های پیشنهادی دولت برای صدا و سیما از اخبار گرفته تا برنامه های کودک مثل خاله رشید پونه، همزمان با کمک رسانی به سیل زدگان به دست صدا و سیما رسیده که حاوی محتوای بسیار مثبت و مسرت بخش از اقدامات دولت است که تاکنون جایی پخش نشده.* یک مقدار از بسته هم بیرون مانده بود که اسم «نبندیم دهان ها را» با محوریت موضوعات چالشی از آن دیده می شد.

برنامه ثریا تعطیل شد
همان منبع دیگر نتوانست جلوی خودش را بگیرد و اعتراف کرد ثریا به عنوان مادر برنامه های چالشی زودتر از همه از میان ما رفت. خیلی دولتی و با کلاس بخواهیم بگوییم؛ در راستای سیاست های حذف برنامه های اضافی صدا وسیما، قرعه کشی انجام شد و یک قرعه از شبکه یک و دو قرعه از شبکه افق درآمد و صبح بیدار شدیم دیدیم برنامه ثریا زودتر از بقیه متوقف شده است.

نتیجه‌گیری: با توجه به سرعت و شدت تحولات صورت گرفته در دو هفته اخیر میتوان حساب کرد تا دو هفته دیگر به جز برنامه اعجوبه ها که بزرگترین چالش آن «لاغری یک هویی مجری» است، شاهد هیچ برنامه دیگری نباشیم و از برفک های زمستانی تلویزیون در این روزهای سرد لذت ببریم.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 4    میانگین: 3.3/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 16    میانگین: 3.7/5]