۱۱:۱۷ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۰-۱۶

شرح و بررسی حادثه پیش آمده برای نماینده سراوان در گمرک زاهدان

پرسپکتیویته مجلسی

همانطور که از این زاویه دیده می شود با تقطیع، فتوشاپ، میکس، مونتاژ، پریمایر، مووی میکر، تلگرام و همین جور چیزها فردی را شبیه نماینده سراوان مشاهده می کنیم

نویسنده:

راه راه: رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد موضوع نماینده سراوان باید از زوایای مختلف بررسی شود.

در همین راستا جهت کمک به نمایندگان تو دل برو و زوایای مختلف بررسی کن مجلس اقدام به بررسی پیش دستانه این موضوع از زاویه های مختلف نموده ایم.

زاویه ۹۰درجه؛ زاویه دید بالای ۹۰درجه عمود بر زمین. این زاویه چیزی شبیه دید ماهواره ای است. البته چون داخل سالن بوده اصلا چیزی پیدا نیست و فقط ساختمان گمرک پیداست و یک لکسوس که چیز مهمی هم نیست و یک فرد در حیاط که گفته می شود واردکننده سرشناس خودرو است که آن هم اصلا مورد مهمی نیست. حتی اگر سقف بنا هم نبود از زاویه بالا چهره ها مشخص نیست و چه بسا این که اصلا نماینده موردنظر در این مکان نبوده و فقط باید بررسی نمود چرا کارمند گمرک شأن نمایندگان مجلس را رعایت نکرده و فرد کاپشن مشکی پوش هم جهت عبرت دیگران تاکسی‌درمی شود. همچنین وزیر اقتصاد پس از استیضاح چهار-پنج سال انفصال از خدمت بخورد.

زاویه صفر درجه: زاویه دید موازی با زمین و از پشت یک نفر که معلوم نیست چه کسی است و دارد از کارمند گمرک با مهربانی دعوت به میل نمودن چیزی می کند!

همانطور که از این زاویه پیداست اگر سر را برگردانیم و به بیرون ساختمان نگاه کنیم یک لکسوس دم در معطل مانده و یک واردکننده سرشناس خودرو در حیاط که از این زاویه قشنگ پیداست که البته مورد مهمی نیست. در همین حال اگر به سمت جلو نگاه بیندازید یک کارمند گمرک می بینید که جوری صحبت می کند انگار یک نماینده مجلس از او یک درخواست غیر قانونی داشته و او قانونی عمل کرده. وامجلسا! توهین به مجلس، توهین به نماینده مجلس؟! آیا توهین به نماینده کار خوبی است؟ آیا این زاویه دید برای شما کافی نیست؟ به همین خاطر و با بررسی این زاویه پیشنهاد می گردد کارمند خاطی باید حداقل به مدت ۱۸۲سال و شش ماه و شش روز و شش ساعت و شش دقیقه، حبس و به ۲۵۵۲سال انفصال از خدمت محکوم گردد. همچنین از همین زاویه دقیقا چهره فردی با کاپشن مشکی پیداست که به سمت فردی که گفتیم پشتش به ماست و معلوم نیست نماینده مجلس است، آمده و او را بیرون می اندازد. اگرچه از این زاویه اصلا معلوم نیست فرد موردنظر که پشتش به ماست نماینده سراوان است یا نه اما فرد کاپشن پوش باید به اشد مجازات محکوم گردد تا کسی دیگر به خودش اجازه ندهد با فردی که احتمال می رود نماینده مجلس است از گل نازک تر بگوید. پیشنهاد می گردد جهت عبرت دیگران تاکسی‌درمی گردد. همچنین جهت عبرت بقیه کارمندان، وزیر اقتصاد باید استیضاح شود.

زاویه صفر درجه: زاویه دید موازی با زمین و از دقیقا از روبرو به فردی که گفته می شود نماینده مجلس است. همانطور که از این زاویه دیده می شود با تقطیع، فتوشاپ، میکس، مونتاژ، پریمایر، مووی میکر، تلگرام و همین جور چیزها فردی را شبیه نماینده سراوان مشاهده می کنیم. از همین زاویه کارمند گمرک پیداست که دارد کار خود را می کند و به فرد میکس شده فتوشاپی قلابی می گوید من از شما دستور نمی گیرم و خلاصه کار غیرقانونی نمی کنم(تذکر: از این زاویه لکسوس و واردکننده خودرو پیداست نیست تلاش بیهوده هم نفرمایید). اگرچه به دلیل این که فیلم فتوشاپ و میکس است، از اعتبار خالی است اما کارمند موردنظر به چه حقی به فرد میکس شده می گوید من کار غیرقانونی نمی کنم؟ آیا از این زاویه این مورد به ذهن بیننده متبادر نمی شود که یعنی ممکن است نماینده مجلسی هم باشد که درخواست غیرقانونی داشته باشد و کارمند این پاسخ را می دهد؟ پس شواهد نشان می دهد از این زاویه توهین مستقیم به شأن نماینده شده است. وزیر اقتصاد استیضاح، کارمند بانک اخراج به اضافه ۲۵۰۰ضربه شلاق و فرد کاپشن پوش بعد از حبس ابد، جهت عبرت دیگر مردمان کاپشن مشکی پوش تاکسی‌درمی شود!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]