گاندو

۱۲:۱۱ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۴-۲۵

بيانيه شماره صفر دولت درباره دليل عدم اكثر چيزها

گاندو در شورای حُکام

همين نفتكش ايراني كه توسط انگليسي‏‌ها راهزني شده است، طبق اعلام رسمي خودِ ملكه پوسيده‌‏شان، به دليل پخش سريال گاندو بوده و آمريكا هم اين سريال را دانلود كرده

نویسنده:

راه راه:

بدینوسیله به اطلاع عموم ۵۱ درصدی که به ما رأی دادند، می‏رساند، دولت تدبیر و امید، پس از ۶سال و اندی و در راستای اهداف، علاوه بر ساخت و تحویل واحدهای مسکونی ارزان قیمت، وسایل حمل‌‏ونقل‏‌عمومی کافی، ایجاد راه‌‏های ایمن و حمایت از صنایع داخلی، قصدداشت با کاهش‌‏دادن ۹۰درصدی قیمت انواع لبنیات، گوشت، برنج، مرغ و تخم آن، محصولات جالیزی، پوشاک و آموزش و پرورش و خیلی چیزهای دیگر، چنان رفاهی برای مردم ایجاد کند که دیگر به یارانه نیازی نداشته باشند، امّا با پخش سریال «گاندو»، دیگر قصد ندارد و همه چیز بین ما تمام شد.
حتی داشتیم اعتبار پاسپورت ایرانی را به حدی می‏‌رساندیم که نگو، ولی این سریال گاندو نگذاشت و همه‌‏اش به خاطر پخش سریال گاندو است. شاید سوال کنید که چه ربطی دارد؟ جواب این است که اگر ربط نداشت، پس چرا؟! دولت که پول ندارد برای خودش سریال بسازد و خالی است جای آن در دولت. همین نفتکش ایرانی که توسط انگلیسی‏‌ها راهزنی شده است، طبق اعلام رسمی خودِ ملکه پوسیده‌‏شان، به دلیل پخش سریال گاندو بوده و آمریکا هم این سریال را دانلود کرده و به شورای حُکام ارجاع داده ‏است. دیگر خودتان می‏دانید، ما می‏‌رویم سد لتیان برای جت‏ اسکی!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 9    میانگین: 4.2/5]

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظر دادن ها
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
پرواکنش ترین نظر
پرطرفدارترین نظرسنجی
1 نظر نویسندگان
ناشناس نوشتن نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
ناشناس
مهمان
ناشناس

حیف گاندو پخش شد
قبلش پیشرفت خوبی داشتیم:)

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 6    میانگین: 4/5]