نگاهی به فیلم‌های جشنواره فجر

بهشت تبهکاران با پرده سبز

این فیلم که قرار بود سال گذشته در بخش مسابقه­ جشنواره فجر حضور داشته باشد و از آنجایی که نمی‌دانست لباس چی بپوشد، نرسیده بود، در حرکتی رونالدینیویی امسال ناقص و به نحوی عریان رسید و حسابی حاشیه ایجاد کرد که فضای جشنواره را گرم کند، بلکه وسط این برف سردش نشود.

نگاهی به سریال‌های طنز تلویزیونی با محوریت زندگی دانشجویی

دانشجوهای لیسانسه

اگر بخواهیم سریال‌های تلویزیون از اوایل دهه هفتاد تا به امروز را بررسی کنیم به چند اثر شاخص در زمینه فیلم طنز با حال و هوای دانشجویی برمی‌خوریم

راه‌حل‌های مختصری جهت بیان خستگی

چگونه خستگی را گردن نگیریم؟

وقتی یک خوراکی خوشمزه دلتان می‌خواهد؛ ولی بقیه با آن موافق نیستند، آن را از زبان رفیقتان بیان کنید، مثلاً بگویید حسن عاشق گلابی است و بگذارید ما هم یک گاز بزنیم.

نمایشگاه کارتون و کاریکاتور آمریکای لاتین

کاریکاتور با طعم کله­‌پاچه

به دوستان علاقه‌مند به هنرهای تجسمی، کاریکاتور، نقاشی، طنز، آمریکای لاتین، فوتبال و هرچیز دیگری که دوست دارید، پیشنهاد می‌کنم حتماً از این نماشگاه دیدن کنید. نمایشگاه از ۱۱ تا ۲۸ آبان در موزه هنرهای معاصر تهران برقرار است.

نگاهی به کتاب‌های طنز خسرو شاهانی

نویسنده مرموز

خسرو شاهانی‌شرق، در روز دهم دی­ماه 1308 در نيشابور متولد شده ­است و به قول خودش: «اینکه می‌بینید مردم مختلف جهان و کشورهای اروپایی و دنیای مسیحیت شب اول ژانویه را جشن می‌گیرند، قسمت اعظمش به خاطر تولد بنده است». او کار طنز را در سال 1334 از مطبوعات خراسان شروع کرد.

عنوان