نظرات مردم پیرامون مناظره دوم
گاوهامان تازه الآن شیر می دهند…

راه راه: هفته ی پیش که میان مردم رفتیم تا نظراتشان را پیرامون مناظره ی اول جویا شویم، خیلی کیف داد، برای همین این هفته هم میان مردم رفتیم تا نظراتشان را پیرامون مناظره دوم جویا شویم. تازه هفته ی آینده هم میان مردم می رویم تا نظراتشان را پیرامون مناظره سوم جویا شویم. با ما همراه باشید.

یک جوان که مدام امیر تتلو گوش می دهد: من تازه فهمیدم کلید حل مشکلات کشور ربنای استاد شجریانه. وقتی میشه با پخش ربنا سطح همه چیز رو تو کشور ارتقا داد، چرا دلواپسا مانع میشن؟ حالا که اینطور شد به نشانه اعتراض، امسال هم مثل سال های پیش روزه نمی گیرم.

یک احسان علیخانی: ماه عسل امسال یه مهمون کم داشت. واقعا از آقای جهانگیری ممنونم که بهم دختر وزیر رو معرفی کرد. این طفلک خیلی مظلوم و بدبخته. آخه مگه میشه یه آدم اینقد بدبخت باشه؟ (بغض می کند و می رود)

یک آدم خسته: با تشکر از برنامه ی خوبتون، اگه میشه وقت آقای هاشمی طبا رو بیشتر کنید که ما بیشتر بتونیم وسط مناظره به کارامون برسیم.

یک کودک: من یادمه قبل از سال ۹۲ اصلا شیر خشک نبود که بدن من بخورم. برای همین منو فریز کردن تا سال ۹۲. سال ۹۲ که آقای روحانی اومد منو احیا کردن، وگرنه من سنم از اینی که نشون میده خیلی بیشتره.

یک تولید کننده ی محصولات لبنی: من خودم یادمه که گاوای ما تا قبل از سال ۹۲ اصلا شیر نمیدادن که ما ازش کره و پنیر بگیریم. ولی تا اعلام شد آقای روحانی رئیس جمهور شده دیگه شب و روز کارمون شد دوشیدن گاوامون.

یک تولید کننده ی محصولات دامی و طیوری: آقا ما قبل از سال ۹۲ داشتیم ورشکست میشدیم، اما از سال ۹۲ به اینور نه تنها مرغامون فرت و فرت تخم میذارن، بلکه گوسفندامونم روزی حداقل دوتا تخم رو میذارن.

یک پیرمرد سلطنت طلب: آقا زمان رضا شاه یه بار ربنای شجریان پخش نشد، مردم رفتن پیش اعلی حضرت به شکایت. اعلی حضرت سریع دوتا نونوا رو انداخت تو تنور از فرداش ربنای حمیرا هم پخش شد. اما الآن چی؟ الآن دیگه مهستی هم پخش نمی کنن. کار رژیم دیگه تمومه ( پوزخند می زند و می رود تا شماره شبایش را برای سهام عدالت بگیرد).

یک ساده زیست: خوشحالم که سوال ساده زیستی رو از اهلش پرسیدن. واقعا باید کسی روی کار بیاد که درد ماها رو بفهمه ( نوکرش همچنان که چتری را روی سرش گرفته، در ماشین شاسی بلند را برایش باز می کند و او هم سوار می شود و می رود).

یک پزشک: والا اون لبخندهایی که من دیدم منشا روانی داره و تخصص من نیست. اما یه متخصص خوب تو این زمینه سراغ دارم که معرفی می کنم.

ثبت ديدگاه
عنوان