اخبار فرهنگی در خصوص مد
یکی کمه دو تا غمه !!!

راه راه:در نیمه روز دل انگیز ژانویه ۱۴۴۵ هجری شمسی نظر شما را به اخبار فرهنگی در خصوص مد جلب می کنیم!
از سوی سندیکای مدلینگ وزارت ارشاد، رنگ مد سال آینده گلبهی آرام، اعلام شد! لازم به ذکر است این رنگ نسبت به گلبهی مد سال ۱۴۳۴ یک پرده و نسبت به سال ۱۴۴۰ سه پرده پررنگ تر انتخاب شده است.
مد لباس برتر سال جدید میلادی رو نمایی گردید. این لباس برای فصول گرم از یک شکوفه پارچه ای و برای فصول سرد از یک شکوفه پشمی تشکیل شده است که بر روی نقطه ای دلخواه از بدن نصب می گردد. در پی معرفی این مد تعدادی از فعالان حقوق مدنی در رشته مد، به نشانه اعتراض تحصن نموده و با شعار: یکی کمه، دوتا غمه، سه تا که شد خاطر جمه! خواستار افزایش تعداد شکوفه ها به سه عدد شدند.
گفتنیست، این اعتراضات در سال قبل که مد پوشش مردانه، فقط داشتن سبیل معرفی شده بود، نیز وجود داشت که در نهایت دست اندرکاران برای پوشیدگی بیشتر، مد را به ریش پرفسوری ارتقا دادند.
شب گذشته در سالن مد شهرستان نیویورک، لباس ۷ طبقه یکی از مانکن ها در حین شو با کابل های فشار قوی برخورد کرد. در پی این سانحه، چراغ دو تا از دکمه های وی سوخته و مدل موهایش هم قدری تغییر کرد.
طبق اعلام مسئول دفتر کارگروه مد وزارت ارشاد، تا پایان سال جاری، نقشه جامع مد و پوشش ایرانی و اسلامی برای بررسی های لازم تدوین می شود. این مقام مسئول با بیان اینکه: دمپایی رو هر وقت از آب بگیری پاره اس! زحمت کشید و تاکید کرد که این اقدام برای شروع در عرصه مد، قدمی مهم تلقی میگردد!

يك ديدگاه

  1. افشار ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ در ۴:۴۲ ب٫ظ- پاسخ دادن

    سوژه و قالبش خیلی خوب به هم چسبیده بودن عاااالی

ثبت ديدگاه
عنوان