شیرازه؛ این قسمت: کتاب بخوانیم که چه؟!
اکبرجوجه آتیشی 

از: معاونت پشتیبانی و هماهنگی کل انجمن دوست‌داران کتاب       
به: معاونت اجرایی نمایشگاه کتاب تهران

باسلام

به استحضار می‌رساند در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و برای افزایش آمار کتاب‌خوانان در کشور، این انجمن در نظر دارد تا با برنامه‌های متنوع و جذاب به استقبال نمایشگاه کتاب آمده و با اجرای این برنامه‌ها، دین خود را نسبت به فضای فرهنگی کشور ادا کند. برنامه‌های این انجمن به شرح ذیل خواهد بود:

 – برقراری غرفه بزرگ «یکی بخر، دوتا ببر» در ضلع جنوبی مصلی بزرگ تهران و عرضه اقلامی همچون آب معدنی، چیپس فله‌ای، پفک هندی تازه و آدامس شیک در خلال نمایشگاه.

 – برپایی بزرگ‌ترین منقل ذغالی خاورمیانه در ضلع شرقی مصلی با حضور ۳۰ تن از ذغال‌گردانان مطرح کشور و انجام هر روزه طبخ و سرو غذاهای کبابی همچون ساندویچ بادمجان کبابی، کشک و بادمجان رژیمی، سیب زمینی کبابی و شیر بلال

 – دعوت از نماینده محترم گینس جهت ثبت رکورد بیشترین زمان روشن ماندن ذغال در منقل فوق و حضور یکی از بوداییان هندی جهت راه رفتن آرام روی آن ذغال‌ها

 – ارائه بروشور A4 با عنوان «کتاب بخوانیم که چه؟!» حاوی محتوای ارزنده فرهنگی در جهت جذب مردم به خرید کتاب، شامل سرفصل‌هایی نظیر: «نان ما در کتاب‌خوانی‌ است، فرزند کتاب‌خوان چماقی بر سر جاری، کتاب‌خانه بزرگ نشانه شعور خانوادگی و کتاب، یادآور خاطرات کودکی» در یکی از ایستگاه‌های متروی مصلی

امید است ضمن تائید برنامه‌های فوق، همکاری لازم را با این مجموعه در جهت پیشرفت برنامه‌ها و رسیدن به اهداف متعالی آن داشته باشید.

رونوشت به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر‌ نمایشگاه کتاب

 

از: معاونت اجرایی نمایشگاه کتاب
به: معاونت پشتیبانی و هماهنگی کل انجمن دوست‌داران کتاب

سلام علیکم

با توجه به دغدغه ارزشمند شما برای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و توجه به دغدغه‌های اصلی مراجعه کنندگان به نمایشگاه کتاب و در جهت ارتقای فرهنگ عمومی کشور و دستور اکید وزیر محترم جهت همکاری با آن نهاد، با درخواست‌های شما موافقت شده و دستورات مقتضی صادر می‌گردد.

ضمنا توجه داشته باشید برنامه‌ها دارای جزئیاتی ریز همچون لزوم درست کردن ذغال با چوب مرغوب بلوط و استفاده از بهترین متریال موجود در بازار میوه و تره‌بار برای محصولات و رنگ چشم‌نواز بروشور ارائه شده به مردم هستند که می‌بایست نهایت دقت عمل در اجرای آنان به کار گرفته شود.

رونوشت به معاونت پیشتیبانی نمایشگاه جهت همکاری

 

از: معاونت پشتیبانی نمایشگاه     
به: معاونت پشتیبانی و هماهنگی کل انجمن دوست‌داران کتاب

با عرض سلام

احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به قرارداد فی‌مابین نمایشگاه کتاب و مجموعه اکبرجوجه مبنی بر اجاره محیط ورودی ایستگاه‌های مترو به سمت داخل مصلی، امکان برقراری برنامه فوق‌الذکر تنها در خروجی‌های مصلی به سمت ایستگاه‌های مترو وجود دارد. امیدواریم این اتفاق باعث سرخوردگی شما در انجام وظایف خود در جهت ارتقای فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی نشود.

رونوشت به معاونت حقوقی مجموعه غذایی اکبرجوجه جهت استحضار و رفع نگرانی.

ثبت ديدگاه
عنوان