پایان داعش

۱۲:۰۱ ب.ظ ۱۳۹۷-۱۱-۱۳

زنگ جغرافی

جایی که ایستاده‌ایم!

داعش و منافقین گله‌مند می‌شوند که چرا خدمات رایگان برون مرزی فقط به اسرائیل تعلق می‌گیرد!؟ ایران هم به‌خاطر رعایت عدالت در توزیع، چند موشک نقطه‌زن همراه با خدمات پس از پرتاب و ضمانت اصابت به هدف را برایشان کنار می‌گذارد.

راه راه: جغرافیای گذشته‌ی ایران این‌چنین نبود! هر لحظه ممکن بود با جدا شدن قسمتی از ایران، فردی خارجی شوی! گاهی اوقات مشاهده می‌شد که طرف، توپ را شوت می‌کرد به بیرون از حیاط مدرسه تا می‌رفت توپ را بیاورد دیگر نمی‌توانست وارد مدرسه شود چون آن قسمت از خاک ایران جدا شده بود و تیم‌اش شده بود یک تیم خارجی!
اما الان اوضاع فرق کرده و ایران مرزهایش را تا دهلیز چپ و دهلیز راست قلب مردم دنیا گسترش داده است و در بطن چپ و بطن راست قلبشان خانه کرده است. تا اسرائیل می‌خواهد شکری بخورد و ایران را تهدید کند! خون در سرخرگ جوان‌های حزب‌الله به جوش می‌آید و به نیابت از ایران چند موشک به خوردش می‌دهند با ارسال رایگان به تمام نقاط اشغالی.
البته داعش و منافقین گله‌مند می‌شوند که چرا خدمات رایگان برون مرزی فقط به اسرائیل تعلق می‌گیرد!؟ ایران هم به‌خاطر رعایت عدالت در توزیع، چند موشک نقطه‌زن همراه با خدمات پس از پرتاب و ضمانت اصابت به هدف را برایشان کنار می‌گذارد.
ناگفته نماند که جلیقه زردهای فرانسه که گفتند الگویشان انقلاب ۱۹۷۹ ایران است، هم به نیابت از ایران، علیه دولت فرانسه تظاهرات کردند.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 8    میانگین: 4.3/5]