۱۱:۱۰ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۲-۲۵

دفاعیه احتمالی

قانع شو گل من

در مورد گرانی گوشت نباید خیلی نگران بود به هرحال ما گرانی رب و ماکارونی را به سلامت گذرانده ایم و طوری هم نشد. آدم یک روز ماکارونی را بدون رب می خورد یک روز هم رب را بدون ماکارونی! الان هم شرایط طوری شده که هر دو را باید بدون گوشت بخوریم...

نویسنده:

راه راه: اخیرا طرحی مبنی بر استیضاح رئیس‌جمهور در میان نمایندگان مجلس مطرح شده است. دفاعیه قطعی و احتمالی رئیس جمهور:

در پاسخ به گرانی و کمبود گوشت:

در مورد گرانی گوشت نباید خیلی نگران بود به هرحال ما گرانی رب و ماکارونی را به سلامت گذرانده ایم و طوری هم نشد. آدم یک روز ماکارونی را بدون رب می خورد یک روز هم رب را بدون ماکارونی! الان هم شرایط طوری شده که هر دو را باید بدون گوشت بخوریم. اصلا کلا یک روز چیزی نخوریم مگر چیزی می شود؟ در ضمن در دفاع از عملکرد دولت باید عرض کنم از آنجایی که نمره عملکرد دولت همیشه بیست بوده، خیلی ها چشم دیدن دولت را ندارند و می روند انقدر گوشت می خورند تا گوشت کم شود. بخواهید بابت گرانی گوشت نمره کم کنید، میشود نیم نمره. چون گوشت در مقابل ارز و دلار خیلی به چشم نمی آید. اصلا چطور حساب کردید که صفر دادید؟ لااقل سبد حمایتی که به مردم داده شده، نشده؟
لاریجانی: نمایندگان قانع شدند.

در مورد گرانی قیمت خودرو:
با توجه به اینکه قبلا مسئولیت‌ها در کشور تقسیم شده؛ در مورد گرانی پراید هم، هم مردم هم دولت مسئول هستند. گرانی پراید به نفع مردم بود تا جانشان در امان بماند از طرفی هم جلوی تولید ملی گرفته نشود. ولی مردم روی دولت را سفید کردند و نشان دادند ۵۰میلیون تومان خیلی هم گران نیست و ما الکی شب‌ ها خوابهایمان را خیس می کردیم.

لاریجانی: نمایندگان کاملا قانع شدند.

در پاسخ به «آخه برجام؟؟»:
در مورد قضیه برجام هم قبلا بنده عرض کرده بودم که برجام را خدا آورد نه ما!
حالا اگر لازم باشد، ادامه این حدیث قدسی را عرض خواهم کرد. وقتی خدا تصمیم میگیرد ما چیکاره ایم؟! چرا یک عده مثل بچه های سرتق سنگ دست گرفته اند تا از پشت به دولت سنگ بزنند و هار هار بخندند؟ پشت دولت با سنگ زدن خالی نمی شود چون ما خودمان با سنگ‌پای قزوین روی کار آمدیم و قصد تسلیم شدن هم نداریم.

در پاسخ به چرایی وضعیت کنونی معیشت مردم:
زنوناوین

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از