۹:۴۶ ق.ظ ۱۳۹۸-۰۸-۲۵

نیترات خوراک ماست!

مگر شماها نیترات نمی‏‌خورید؟ به کی به کی قسم به همین سوی مجسمه آزادی ما روزی سه وعده نیترات مي‏خوريم و يك وعده به خودمان مي‌‏ماليم، كه اگر نماليم، صدجای‏مان خارشک می‏‌گیرد.

نویسنده:

راه راه: دبیرکل و همه کارکنان خدوم آژانس اطلاعات مرکزی – ببخشید آژانس بین‏‌المللی انرژی اتمی، اقدام ایران در توقیف بازرس و دیپورت وی را به شدت محکوم و ابراز تأسف شدید خود را اعلام کرده اصلاً مگر شما نمی‌‏خواستید که اروپا لبخند بزند و هِی بروید کنارِ رود نمی‏دونم چی‏‌چی، قدم بزنید؟ مگر همین شما با موگرینی – همون موبوره – سِلفی نینداختید؟ مگر شما یک میدان جدید نفتی پیدا نکردید؟ پس چرا؟! اون از گام‏‌به‏‌گام‌‏تون این هم از این ضعیفه که گرفتیدش و دیپورتش کردید مادرمُرده را!
آخه کجای دنیا برای یه ذره جزئی نیترات، بازرس آژانس را ممانعت می‏کنند؟  حالا ما نمی‌‏دانستیم شما از آن دستگاه‏‌ها دارید، شما باید بی‏‌جنبه بازی درآورید و بازرس‏ مورداعتماد و آموزش‏‌دیده آژانس را بازرسی کنید؟ اوه اوه توالتش را چرا بازرسی کردید؟ گیرم که کمی نیترات به بدن زده بود و نمی‏‌خواست کسی بفهمد، با آبروی مردم چرا بازی می‌‏کنید؟ هان؟! خلاصه که محکوم می‌‏کنیم و خیلی بَدید.
این رییس یک رژیمی که با ما هم هیچ رابطه و آشنایی ندارد اینجا نشسته و از اولش هِی می‏‌گوید:«پهپاد را هم بگو… پهپاد را هم بگو». تازه‏‌اش هم پهپاد این بدبخت را هم که زده‌‏اید جاسوسی و اینها نمی‌‏کرده، حالا پهپاد یا پراید! مسافر خورده، آمده آن‌طرفی، شما هم فِرت زدیدش! حالا یکی توی سر خودش می‏زند یکی توی سرِ ما! یه کم جنبه داشته باشید خب!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 11    میانگین: 4.2/5]