خبرکش
وام فرار

قهرمانان دشمن‌افکن

مجری شبکه ایران اینترنشنال که در آغاز المپیک مدعی شده بود ایران باید صبر کند تا نهایتاً در مسابقات کشتی مدال بیاورد، همان روز اول رقابت‌ها با مدال طلای جواد فروغی در تیراندازی ضایع شد. وی در مسابقات وزنه‌برداری پودر شد، با مسابقات کشتی سوخت و در انتها روز آخر مسابقات نیز با اقدامات گنج‌زاده با خاک‌روبه‌های کف کاخ بن‌سلمان یکی شد. گنج‌زاده نه تنها در رشته کاراته مدال طلا آورده بود، بلکه باعث بازماندن حریف عربستانی‌اش از عنوان قهرمانی هم شده بود. عربستان سعودی خودش را کشته بود تا بعد از ۱۲۵سال یک مدال طلا بگیرد!
ادای احترام ویژه این کاراته‌کا به مربی خود و ابراز محبت به پرچم منقش به نام حضرت ابوالفضل (ع) نیز نقش مؤثری در خاک کردن این موجودات پلید داشت.

وام فرار

وزارت خارجه آمریکا از آمریکایی‌های حاضر در افغانستان خواسته همزمان با تشدید تنش‎ها خاک افغانستان را به سرعت ترک کنند. سفارت آمریکا در کابل اعلام کرده که می‌تواند برای شهروندانی که توان خرید بلیط ندارند، وام بازگشت به کشور ارائه دهد.
نه شوخی نمی‌کنم! واقعاً سفارت آمریکا بعنوان نماینده دولت این کشور زل زده توی چشمان شهروندانش و گفته گرچه ما شما را خِرکِش کرده‌ایم آورده‌ایم اینجا تا توپ و گلوله بریزید روی سر مردم، ولی حالا که موقع برگشت است خودتان یک جوری برگردید! اگر پول ندارید نهایتاً بتوانیم یک وامی چیزی بدهیم. ضامن هم همان ضامن‌های نارنجکی که کشیده‌اید و نارنجکش را انداخته‌اید توی سفره مردم افغانستان بیاورید، قبول است. هرکس تعداد ضامن بیشتری بیاورد، نوبت وامش جلوتر می‌افتد. اگر هم نارنجک نینداخته‌اید، پوکه فشنگ هر اسلحه‌ای را داشته باشید قبول است. عکس از داخل هواپیمای جنگی حامل موشک هم قبول است. اگر هم هیچکدام را ندارید که خب یا آمریکایی نیستید یا به درد آمریکا نمی‌خورید! همان‌جا بمانید تا طالبان بیاید بخوردتان.

 

ثبت ديدگاه